Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Revolut plan premium

Awatar użytkownika Usunięty627866 Usunięty627866
paź 6. 2023 (19 g, 19 min)
Mam takie pytanie odnośnie revolut, chcę sprzedać większą ilość waluty a mam plan standard. Czy można zrobić taki wałek że aktywuję premium sprzedaje wypłacam z bankomatu i przed upływem 14 dni wracam na standard bo wtedy revolut zwraca pobraną kasę za plan premium. Moje pytanie czy naliczą mi za przewalutowanie wstecz czy przejdzie taki wałek?

Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Al_Moheida
  Odpiszę Ci, jak w komentarzu do zadanego pytania:

  W niektórych przypadkach możemy odstąpić od opłaty za zmianę planu na niższą wersję. W takim przypadku może być konieczne złożenie przez Ciebie obietnicy wykonania (lub niewykonania) pewnych czynności, aby kwalifikować się do takiego zwolnienia. Możemy np. zrezygnować z opłaty za zmianę planu na niższą wersję, jeśli zapiszesz się do nowego planu, ale pod warunkiem, że nie zrezygnujesz z tego nowego planu w określonym czasie. Od nas zależy, czy zrezygnujemy z pobierania opłaty. Poinformujemy Cię, jeśli będziemy chcieli zrezygnować z opłaty za przedwczesną rezygnację z planu (np. w aplikacji lub przez e-mail).

  "W takim przypadku może być konieczne złożenie przez Ciebie obietnicy wykonania (lub niewykonania) pewnych czynności, aby kwalifikować się do takiego zwolnienia" - to zdanie może odnosic się do wykonania czynnosci w platnym planie i próba ucieczki do nizszego, celem unikniecia oplaty. Czyli w Twoim przypadku, zwiekszenia limitu dla wymiany walut za darmo.

  "Od nas zależy, czy zrezygnujemy z pobierania opłaty. Poinformujemy Cię, jeśli będziemy chcieli zrezygnować z opłaty za przedwczesną rezygnację z planu (np. w aplikacji lub przez e-mail)." - jak widzisz, to revo decyduje, czy oplata zostanie zwrocona, czy nie. Jesli zobaczą, ze wykonales platne czynnosci i uciekasz, to smiem watpic czy cos na tym ugrasz.
 2. Awatar użytkownika Drogo_bardzo
  Większą kwota?? Wypłata w planie premium to chyba 3000 zł za darmo