Revolut + PayPal

9
lis 4. 2017
Cześć. Jako, że jestem zielony w sprawach PayPali, Revolut-ów, ogólnie zakupów w zagranicznych sklepach, mam prośbę, a mianowicie:
-założyłem konto na Revolut, doładowałem konto, aktywowałem kartę, przewalutowałem na $,
-założyłem konto na PayPal, podpiąłem karty, również tą z Revoluta.
Teraz chciałbym doładować $ na konto PayPal(chciałbym mieć tą ochronę kupujących, chyba, że Revolut też to oferuje?) i nie wiem jak, a nie chciałbym czegoś spiermandolić. Jak zasilić konto PayPal z Revoluta? Czy da się to zrobić od ręki, czy trzeba czekać kilka dni? Zależy mi na czasie bo znowu nie kupie tego ZTE Axona 7. Czy jakiś dobry samarytanin mógłby po krótce przestawić mi ten proces? i jak wygląda później płatność z PayPala? czy musze przestawiać walute podstawową itd. Będe wdzięczny za pomoc. PZDR
Aktualizacje społecznościowe
 1. PayPal Okazje
Kategorie
  9 Komentarzy
  z tego co wiem, zasilić paypala możesz jedynie innym paypalem lub przelewem z konta bankowego [tz. "błysakawiczne doładowanie"]
  paypal.com/pl/…554
  Placac przez PayPala juz jestes chroniony - nie musisz miec zadnych srodkow na nim
  Autor
  ok teraz mam pytanie: na Revolut wpłaciłem kase w zł z podpiętej karty VISA. Przewalutowałem na $. W PayPal zaznaczyłem podstawowe konto w $. Przy opłacie z Revoluta ściągnęło $ tyle ile kosztowały rzeczy, ale jednocześnie z Konta z karty Visa też coś sciągneło. O co chodzi?
  Mam takie samo pytanie, co autor postu.
  Co należy wykonać po tym jak wirtualna karta revoluta zostanie podpięta pod PayPal, aby móc zapłacić środkami z revoluta w dolarach za pośrednictwem PayPal (gwarantuje bezpieczeństwo), tak, aby transkacja odbyła się po kursie revoluta?
  Mam pytanie dostałem zwrot przez PayPal za płatność (płaciłem PayPal i podpięta karta revolut) czy pieniądze bez problemu znajdą się na karcie revolut?
  freestyle01sty 5.

  Mam takie samo pytanie, co autor postu. Co należy wykonać po tym jak w …Mam takie samo pytanie, co autor postu. Co należy wykonać po tym jak wirtualna karta revoluta zostanie podpięta pod PayPal, aby móc zapłacić środkami z revoluta w dolarach za pośrednictwem PayPal (gwarantuje bezpieczeństwo), tak, aby transkacja odbyła się po kursie revoluta?  Może ktoś pomóc w tym temacie ?
  nowiksty 27.

  Mam pytanie dostałem zwrot przez PayPal za płatność (płaciłem PayPal i podp …Mam pytanie dostałem zwrot przez PayPal za płatność (płaciłem PayPal i podpięta karta revolut) czy pieniądze bez problemu znajdą się na karcie revolut?  Podpinam się pod pytanie - czy da rade zasilić kartę Revolut środkami z PayPal, np. $ [USD]? Czy lepiej wcześniej zmienić rozliczanie karty na $[USD]?
  Padł mi smartfon, a miałem kilka stówek na Revolut. I jak teraz z nowego fona da się zalogować na to stare konto jak to zrobć czy będę miał jakieś problemy żeby "dotrzeć" do tych moich kilku stówek kasy?
  Piot3Rsty 28.

  Podpinam się pod pytanie - czy da rade zasilić kartę Revolut środkami z Pay …Podpinam się pod pytanie - czy da rade zasilić kartę Revolut środkami z PayPal, np. $ [USD]? Czy lepiej wcześniej zmienić rozliczanie karty na $[USD]?


  Ponawiam pytanie
  Prześlij Komentarz
  Avatar
  @
   Tekst

   Najlepsze dyskusje

   Najlepsze dyskusje

   Najlepsi sprzedawcy