Revolut + PayPal

14
lis 4. 2017
Cześć. Jako, że jestem zielony w sprawach PayPali, Revolut-ów, ogólnie zakupów w zagranicznych sklepach, mam prośbę, a mianowicie:
-założyłem konto na Revolut, doładowałem konto, aktywowałem kartę, przewalutowałem na $,
-założyłem konto na PayPal, podpiąłem karty, również tą z Revoluta.
Teraz chciałbym doładować $ na konto PayPal(chciałbym mieć tą ochronę kupujących, chyba, że Revolut też to oferuje?) i nie wiem jak, a nie chciałbym czegoś spiermandolić. Jak zasilić konto PayPal z Revoluta? Czy da się to zrobić od ręki, czy trzeba czekać kilka dni? Zależy mi na czasie bo znowu nie kupie tego ZTE Axona 7. Czy jakiś dobry samarytanin mógłby po krótce przestawić mi ten proces? i jak wygląda później płatność z PayPala? czy musze przestawiać walute podstawową itd. Będe wdzięczny za pomoc. PZDR
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
z tego co wiem, zasilić paypala możesz jedynie innym paypalem lub przelewem z konta bankowego [tz. "błysakawiczne doładowanie"]
paypal.com/pl/…554
Placac przez PayPala juz jestes chroniony - nie musisz miec zadnych srodkow na nim
ok teraz mam pytanie: na Revolut wpłaciłem kase w zł z podpiętej karty VISA. Przewalutowałem na $. W PayPal zaznaczyłem podstawowe konto w $. Przy opłacie z Revoluta ściągnęło $ tyle ile kosztowały rzeczy, ale jednocześnie z Konta z karty Visa też coś sciągneło. O co chodzi?
Mam takie samo pytanie, co autor postu.
Co należy wykonać po tym jak wirtualna karta revoluta zostanie podpięta pod PayPal, aby móc zapłacić środkami z revoluta w dolarach za pośrednictwem PayPal (gwarantuje bezpieczeństwo), tak, aby transkacja odbyła się po kursie revoluta?
Mam pytanie dostałem zwrot przez PayPal za płatność (płaciłem PayPal i podpięta karta revolut) czy pieniądze bez problemu znajdą się na karcie revolut?
freestyle01sty 5. 2018

Mam takie samo pytanie, co autor postu. Co należy wykonać po tym jak w …Mam takie samo pytanie, co autor postu. Co należy wykonać po tym jak wirtualna karta revoluta zostanie podpięta pod PayPal, aby móc zapłacić środkami z revoluta w dolarach za pośrednictwem PayPal (gwarantuje bezpieczeństwo), tak, aby transkacja odbyła się po kursie revoluta?Może ktoś pomóc w tym temacie ?
nowik27/01/2018 10:45

Mam pytanie dostałem zwrot przez PayPal za płatność (płaciłem PayPal i podp …Mam pytanie dostałem zwrot przez PayPal za płatność (płaciłem PayPal i podpięta karta revolut) czy pieniądze bez problemu znajdą się na karcie revolut?Podpinam się pod pytanie - czy da rade zasilić kartę Revolut środkami z PayPal, np. $ [USD]? Czy lepiej wcześniej zmienić rozliczanie karty na $[USD]?
Padł mi smartfon, a miałem kilka stówek na Revolut. I jak teraz z nowego fona da się zalogować na to stare konto jak to zrobć czy będę miał jakieś problemy żeby "dotrzeć" do tych moich kilku stówek kasy?
Piot3Rsty 28. 2018

Podpinam się pod pytanie - czy da rade zasilić kartę Revolut środkami z Pay …Podpinam się pod pytanie - czy da rade zasilić kartę Revolut środkami z PayPal, np. $ [USD]? Czy lepiej wcześniej zmienić rozliczanie karty na $[USD]?


Ponawiam pytanie
teraflut 13. 2018

Padł mi smartfon, a miałem kilka stówek na Revolut. I jak teraz z nowego fo …Padł mi smartfon, a miałem kilka stówek na Revolut. I jak teraz z nowego fona da się zalogować na to stare konto jak to zrobć czy będę miał jakieś problemy żeby "dotrzeć" do tych moich kilku stówek kasy?


I co problem rozwiązany ? Jeśli usunę aplikacje z jednego smartfona i będe chciał zainstalować apkę na innym to jak się zaloguję na konto na którym mam pieniądze i kartę wirtualną i fizyczną ?
Mam pytanie. Kupiłem przedmiot w niemieckim sklepie za euro, płaciłem revolutem podpiętym pod paypala. Sprzedawca napisał, że produkt nie jest dostępny i że może mi zrobić zwrot. Czy jak on zrobi mi zwrot na kartę przez paypala (a to jest 905 euro) to paypal przewalutuje mi te 905 euro na złotówki po złodziejskim kursie i dopiero wtedy zwróci na kartę?
Sprawdź w regulaminie.
Z tego co kojarzę to Paypal nie pobiera prowizji za rozliczenia w walucie danego kraju.
Więc jeśli założysz sobie w Paypal rachunek walutowy dla EUR (bo tak można)
To masz do wyboru:
1) zostawiasz kasę na Paypal i płacisz za inne zakupy w EUR (tu nie uronisz ani grosza)
2) wypłacasz EUR na konto walutowe podpięte pod Paypal (i tu chyba jest prowizja)
3) wypłacasz za free w PLN ale masz przewalutowanie Paypal
nowiksty 27. 2018

Mam pytanie dostałem zwrot przez PayPal za płatność (płaciłem PayPal i podp …Mam pytanie dostałem zwrot przez PayPal za płatność (płaciłem PayPal i podpięta karta revolut) czy pieniądze bez problemu znajdą się na karcie revolut?


Udało Ci się otrzymać zwrot? Bo ja czekam i mam pewne obawy..
Tak, po 3 dniach były na koncie chyba
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst