Revolut - nie da się doładować

5
paź 31. 2018
Witam, posiadam telefon z androidem 4.4.2, zainstalowałem aplikację Revoluta i nie mogę w jakikolwiek sposób doładować konta. Próbowałem przez kartę z Alior Bank i T-mobile usługi bankowe... ani ta ani ta nie doładowywuje mi konta. Myślę, że problem leży po stronie aplikacji, bo ciągle wyświetla mi się informacja że trwa weryfikacja i nie może wyświetlić się strona banku ani nic innego żeby podać jakiś pin do 3d secure czy do czegokolwiek żeby potwierdzić przelew z mojego banku. nie ma też informacji że płatność się powiodła. Po dłuższym czasie dostaje informację o płatności odrzuconej. Z konta nic nie zostało pobrane.

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
No to może być już coś z tym androidem nie k, spróbuj na nowszym telefonie
Hehe, super, tylko go trzeba jeszcze mieć
Spróbuj tak

Czyszczenie danych aplikacji revolut
Reinstalacja revolut
Czyszczenie cache całego andka download.net.pl/jak…35/
Sprawdzenie czy wszystko masz aktualne że sklepu w aplikacjach systemowych
Przywrocenie do ustawień fabrycznych

Jak nie pomoże nawet po ostatnim kroku, to nic nie zrobisz
Coś nie mogę skasować cache wg instrukcji, bo po prostu u mnie nie ma takiej opcji zbiorczej w ustawienia\pamięć. Jest natomiast w poszczególnych aplikacjach i trzeba usuwać każda po kolei. Zainstalowalem revoluta u żony na fonie i poszło jak z płatka, przekierowanie na strone, pin i poszło.
Powiedzcie jeszcze, jak lepiej płacić przez Revolut'a na ali czy PayPal, bo słyszałem ze z PayPal jest jakaś tam dodatkowa ochrona/gwarancja zwrotu kasy za produkt. Jak taką płatność się dokonuja na PayPal?
Na Ali tylko niektóre rzeczy możesz zakupić za pomocą PayPal i jest wtedy doliczana jakaś tam dodatkowa opłata.
Z PayPal jest zawsze bezpieczniej. Przedmiot się zepsuł, jest niezgodny z opisem więc go odsyłasz a do PayPal zgłaszasz się po odbiór kaski za przesyłkę. To tak w skrócie

O podpinaniu revolut do paypal jest na pepper mnóstwo dyskusji google.com/sea….pl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst