paź 31. 2018
Witam, posiadam telefon z androidem 4.4.2, zainstalowałem aplikację Revoluta i nie mogę w jakikolwiek sposób doładować konta. Próbowałem przez kartę z Alior Bank i T-mobile usługi bankowe... ani ta ani ta nie doładowywuje mi konta. Myślę, że problem leży po stronie aplikacji, bo ciągle wyświetla mi się informacja że trwa weryfikacja i nie może wyświetlić się strona banku ani nic innego żeby podać jakiś pin do 3d secure czy do czegokolwiek żeby potwierdzić przelew z mojego banku. nie ma też informacji że płatność się powiodła. Po dłuższym czasie dostaje informację o płatności odrzuconej. Z konta nic nie zostało pobrane.

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Spróbuj tak

  Czyszczenie danych aplikacji revolut
  Reinstalacja revolut
  Czyszczenie cache całego andka download.net.pl/jak…35/
  Sprawdzenie czy wszystko masz aktualne że sklepu w aplikacjach systemowych
  Przywrocenie do ustawień fabrycznych

  Jak nie pomoże nawet po ostatnim kroku, to nic nie zrobisz
 2. Avatar
  No to może być już coś z tym androidem nie k, spróbuj na nowszym telefonie
 3. Avatar
  Autor
  Hehe, super, tylko go trzeba jeszcze mieć
 4. Avatar
  Autor
  Coś nie mogę skasować cache wg instrukcji, bo po prostu u mnie nie ma takiej opcji zbiorczej w ustawienia\pamięć. Jest natomiast w poszczególnych aplikacjach i trzeba usuwać każda po kolei. Zainstalowalem revoluta u żony na fonie i poszło jak z płatka, przekierowanie na strone, pin i poszło.
  Powiedzcie jeszcze, jak lepiej płacić przez Revolut'a na ali czy PayPal, bo słyszałem ze z PayPal jest jakaś tam dodatkowa ochrona/gwarancja zwrotu kasy za produkt. Jak taką płatność się dokonuja na PayPal?
 5. Avatar
  Na Ali tylko niektóre rzeczy możesz zakupić za pomocą PayPal i jest wtedy doliczana jakaś tam dodatkowa opłata.
  Z PayPal jest zawsze bezpieczniej. Przedmiot się zepsuł, jest niezgodny z opisem więc go odsyłasz a do PayPal zgłaszasz się po odbiór kaski za przesyłkę. To tak w skrócie

  O podpinaniu revolut do paypal jest na pepper mnóstwo dyskusji google.com/sea….pl
Avatar