Revolut jak wyplacic srodki na swoje konto bankowe?

17
sie 17. 2020
Zalozylem karte w Revolut i mam mozliwosc tylko wplacania i wysylania pieniedzy do znajomych. Czy jest mozliwosc wyplacenia pieniedzy na swoje konto bankowe? Jesli tak, to w jaki sposob? Z gory dzieki za pomoc.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
17 Komentarzy
w aplikacji na pewno jest taka opcja, moze musisz zweryfikowac sie najpierw.
Mozna screena prosić? Mam utworzona wirtualna karte Revolut i dalej nic
Wyślij -> i tam masz zakładkę z kontaktami i kontami bankowymi. W kontach bankowych dodajesz swoje
Tutaj?
4919481-GyGD2.jpg
Jak dodam imie i nazwisko oraz mail nie moge dodac kontaktu
Ewentualnie możesz też wypłacić z bankomatu i wpłacić na swoje konto (do 800zł/mies za darmo)
adam.mucha17/08/2020 12:16

Jak dodam imie i nazwisko oraz mail nie moge dodac kontaktu


A dodajesz nr konta? Masz tam pole "iban", czyli pole gdzie wpisujesz nr konta bankowego. Nr iban to po prostu nr konta, z tym że przed nim masz dopisane jeszcze PL
Nie mam nic poza imieniem i nazwiskiem oraz adresem e-mail
Nie mogę zrobić u siebie ss.
Jak klikam w nowego beneficjenta pod kontami bankowymi mam kolejno: kraj, waluta, iban, imię, nazwisko, mail.
Masz najnowszą wersję? Próbowałeś ją przeinstalować?
Hej,

Zakładka Ustawienia, załóż konto w Zł.
Uzyskasz w ten sposób nr konta z złotówkach, na które możesz przelać środki z innego banku. Tyle, ze przelew czasami trwa kilka dni nawet.
Poza tym, najszybsza opcja to podłączenie karty innego banku do aplikacji revolut. I w tej sposób przelewasz środki z innego konta bezpośrednio na Revolut.

Wobec powyższego, aby:
1) wpłacić kasę na Revolut masz 3 opcje:
- podpiąć kartę innego banku pod Revolut i przelewać z niej środki na Revolut - najlepiej się sprawdza
- zrobić przelew na Revolut z Twojego banku (tyle, ze ten przelew potrafi trochę czasu iść). Nr konta i Swift znajdziesz w ustawieniach Revolut
- ktoś z Twoich znajomych (żona/mąż etc. którzy maja tez Revolut), przelewają Ci środki bezpośrednio na aplikacje

2) Aby przelać środki z Revolut na inne konto:
- robisz normalny przelew w Revolut na konto innego banku
- robisz przelew do znajomego z Revolut (musisz podpiąć kontakty z telefonu pod Revolut)
Jonnie17/08/2020 12:20

Ewentualnie możesz też wypłacić z bankomatu i wpłacić na swoje konto (do 80 …Ewentualnie możesz też wypłacić z bankomatu i wpłacić na swoje konto (do 800zł/mies za darmo)


1. Bez karty można wypłacać?
2. Można uzyskać kartę fizyczną do konta bezpłatnie?
Edytowane przez: "www" sie 17.
www17/08/2020 20:18

1. Bez karty można wypłacać?2. Można uzyskać kartę fizyczną do konta bezpła …1. Bez karty można wypłacać?2. Można uzyskać kartę fizyczną do konta bezpłatnie?


1. Aby wypłacać środki fizycznie, potrzeba karty fizycznej, bo z bankomatu inaczej nie wypłacisz (nie ma BLIK). Płatności internetowe możesz jednak realizować kartą wirtualną.
2. Podstawowa karta jest bezpłatna, ponosisz koszt wysyłki (w tej chwili chyba 9,90 zł)
Generalnie polecam tą kartę. Aplikacja łatwa w obsłudze. Ja używam codziennie. Podpiętą mam kartę z innego banku i w ten sposób „doładowuje” revolut. Ponadto łatwo rozliczam się ze znajomymi, bo duża cześć ma tą kartę. Polecam poczytać o niej w necie. Są obszerne opinie.
@KatarzynaSmolarek Dziękuję
Revoluta mam ale tylko z kartą wirtualną dlatego pytam.
Dziękuję pięknie, ogarnąłem wreszcie ten przelew. To teraz pytanie jak podpiąć swoją kartę VISA bo jak wpisuje numer karty albo robie zdjęcie i chce zapisać to wyskakuje że numer jest niepoprawny.
KatarzynaSmolarek17/08/2020 22:23

1. Aby wypłacać środki fizycznie, potrzeba karty fizycznej, bo z bankomatu …1. Aby wypłacać środki fizycznie, potrzeba karty fizycznej, bo z bankomatu inaczej nie wypłacisz (nie ma BLIK). Płatności internetowe możesz jednak realizować kartą wirtualną.2. Podstawowa karta jest bezpłatna, ponosisz koszt wysyłki (w tej chwili chyba 9,90 zł)Generalnie polecam tą kartę. Aplikacja łatwa w obsłudze. Ja używam codziennie. Podpiętą mam kartę z innego banku i w ten sposób „doładowuje” revolut. Ponadto łatwo rozliczam się ze znajomymi, bo duża cześć ma tą kartę. Polecam poczytać o niej w necie. Są obszerne opinie.


Karta fizyczna jest całkowicie bezpłatna, czy tak jak w innych bankach są obecne opłaty typu: "jeśli nie wykonasz XX płatności kartą w miesiącu, to potrącimy ci z konta X zł?
Lukail18/08/2020 17:10

Karta fizyczna jest całkowicie bezpłatna, czy tak jak w innych bankach są o …Karta fizyczna jest całkowicie bezpłatna, czy tak jak w innych bankach są obecne opłaty typu: "jeśli nie wykonasz XX płatności kartą w miesiącu, to potrącimy ci z konta X zł?


Proszę poczytać na stronie Revolut. Karta jest bezpłatna, ale ma limity np. 800,00 zł wypłaty gotówki bezpłatnie w ciągu 1 miesiąca, jeden przelew międzynarodowy bezpłatnie w miesiącu. Proszę wejść na stronę Revolut i poczytać, bo nie chce wprowadzać w błąd
adam.mucha18/08/2020 00:01

Dziękuję pięknie, ogarnąłem wreszcie ten przelew. To teraz pytanie jak podp …Dziękuję pięknie, ogarnąłem wreszcie ten przelew. To teraz pytanie jak podpiąć swoją kartę VISA bo jak wpisuje numer karty albo robie zdjęcie i chce zapisać to wyskakuje że numer jest niepoprawny.


Dalej nie udało się podpiąć karty? Jedyne co mi przychodzi, to:
- nie wpisałeś daty i kodu CVV
- karta jest nieważna (upłynęła data ważności)
- próbujesz podpiąć nie twoją kartę
- zaczekaj i spróbuj ponownie
- skontaktuj się z supportem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst