Revolut. Jak przyjąć płatność?

12
wrz 4. 2020
Jak w temacie. Jak przyjąć płatność na kartę revolut? Nie musi być to koniecznie "płatność", nawet jeśli jest na to osobna opcja (jak w paypalu np). Po prostu jak obca osoba może mi przelać kasę na kartę? Co mam jej podać? Adres mailowy czy numer telefonu?
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Jet jakaś opcja poproś za pomocą linku ;p

Ewentualnie wyślij przelew za pomocą linku do płatności ;p

Tylko nie wiem czy przypadkiem w znajomych w kontakcie w komórce nie trzeba mieć zapisanych osób albo znać email ;p

Nie korzystałem. Ewentualnie opcja podziel rachunek ?:p
Edytowane przez: "voodoo69" wrz 4.
voodoo6904/09/2020 12:22

Jet jakaś opcja poproś za pomocą linku ;pEwentualnie wyślij przelew za pom …Jet jakaś opcja poproś za pomocą linku ;pEwentualnie wyślij przelew za pomocą linku do płatności ;pTylko nie wiem czy przypadkiem w znajomych w kontakcie w komórce nie trzeba mieć zapisanych osób albo znać email ;pNie korzystałem. Ewentualnie opcja podziel rachunek ?:p


No właśnie widzę te wszystkie opcje tam i są dla mnie wysoce niejasne. Jeśli o support chodzi to mam wrażenie, że - jako, że w pierwszej chwili napisałem po polsku - konsultant najpierw moje pytanie przetłumaczył z polskiego na swój <--! język, potem przy odpowiedzi tłumaczem googla ze swojego na angielski ("may I know what kind of transfer would your friend like to send you from a bank right?" )
Jak się czegoś dowiem, to tu napiszę, może się komuś przyda.
@Pffff Revolut obsługuje standardowe przelewy bankowe. Podajesz numer konta i dane do przelewu i tyle.
Pffff04/09/2020 12:31

No właśnie widzę te wszystkie opcje tam i są dla mnie wysoce niejasne. Jeś …No właśnie widzę te wszystkie opcje tam i są dla mnie wysoce niejasne. Jeśli o support chodzi to mam wrażenie, że - jako, że w pierwszej chwili napisałem po polsku - konsultant najpierw moje pytanie przetłumaczył z polskiego na swój <--! język, potem przy odpowiedzi tłumaczem googla ze swojego na angielski ("may I know what kind of transfer would your friend like to send you from a bank right?" )Jak się czegoś dowiem, to tu napiszę, może się komuś przyda.


Raz trafiłem na PL konsultanta ;p

Rayhard66604/09/2020 12:32

@Pffff Revolut obsługuje standardowe przelewy bankowe. Podajesz numer …@Pffff Revolut obsługuje standardowe przelewy bankowe. Podajesz numer konta i dane do przelewu i tyle.


W którym miejscu jest ten numer? Ja znalazłem tylko numer konta bankowego do którego mam podpiętą kartę i z którego kasę ściąga ;p Te chyba co było używane do weryfikacji .
Edytowane przez: "voodoo69" wrz 4.
Rayhard66604/09/2020 12:32

@Pffff Revolut obsługuje standardowe przelewy bankowe. Podajesz numer …@Pffff Revolut obsługuje standardowe przelewy bankowe. Podajesz numer konta i dane do przelewu i tyle.


Nie chce komuś przelać, tylko ktoś chce mi przelać. Nie chce, żeby przelewał mi na konto bankowe tylko pytam o opcję na revoluta. Nie wiem, czy ma revoluta ta osoba czy zrobi to np z karty czy, nie wiem, z applepay. Stąd moje pytanie.
Pffff04/09/2020 12:39

Nie chce komuś przelać, tylko ktoś chce mi przelać. Nie chce, żeby prze …Nie chce komuś przelać, tylko ktoś chce mi przelać. Nie chce, żeby przelewał mi na konto bankowe tylko pytam o opcję na revoluta. Nie wiem, czy ma revoluta ta osoba czy zrobi to np z karty czy, nie wiem, z applepay. Stąd moje pytanie.W revolucie masz swój rachunek bankowy na który możesz przelać pieniądze jak w każdym innym banku.
Edytowane przez: "Rayhard666" wrz 4.
Pffff04/09/2020 12:39

Nie chce komuś przelać, tylko ktoś chce mi przelać. Nie chce, żeby prze …Nie chce komuś przelać, tylko ktoś chce mi przelać. Nie chce, żeby przelewał mi na konto bankowe tylko pytam o opcję na revoluta. Nie wiem, czy ma revoluta ta osoba czy zrobi to np z karty czy, nie wiem, z applepay. Stąd moje pytanie.


Poproś za pomocą linku spróbuj tego ;p . Pewnie będzie pytanie o nr telefonu osoby albo email . Ewentualnie z kontaktów z komórki będzie chciało wskazać osobe
Edytowane przez: "voodoo69" wrz 4.
voodoo6904/09/2020 12:37

Raz trafiłem na PL konsultanta ;pW którym miejscu jest ten numer? Ja z …Raz trafiłem na PL konsultanta ;pW którym miejscu jest ten numer? Ja znalazłem tylko numer konta bankowego do którego mam podpiętą kartę i z którego kasę ściąga ;p Te chyba co było używane do weryfikacji .+ wpłać/zmień/ inne metody i do wyboru jest standardowy przelew bankowy. Do wyboru krajowy albo transgraniczny.
voodoo6904/09/2020 12:37

Raz trafiłem na PL konsultanta ;p


Ja też raz trafiłem na PL konsultantkę I dwa razy na konsultantów biegle posługujących się językiem angielskim. Nie przeszkadza mi to, że ktoś się nie posługuje biegle - pisałem o tym bardziej dlatego, żeby wytłumaczyć dlaczego TU pytam. Gdybyś ktoś zamierzał wyskoczyc z "zapytej na infolinii revoluta a nie tu piszesz!" to odpowiadam: jest spora szansa, żę tu się dowiem prędzej
voodoo6904/09/2020 12:41

Poproś za pomocą linku spróbuj tego ;p . Pewnie będzie pytanie o nr tel …Poproś za pomocą linku spróbuj tego ;p . Pewnie będzie pytanie o nr telefonu osoby albo email . Ewentualnie z kontaktów z komórki będzie chciało wskazać osobe


Jeśli ma revoluta. Bo tego nie wiem. A może to wszystko jest tak połączone, że jeśli poproszę w revolucie to ta osoba dostanie od mastercarda info, że.. no nie wiem :P
inne metody/standardowy przelew bankowy i do 2 dni kasa będzie na revolucie
5028927-CqQAO.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst