Revolut - jak doładować?

87
lut 12. 2018
Hej, podpowie ktoś jak doładować Revolut złotówkami bez zmiany waluty? Mam konto w ING oraz kantor ALIOR. Dane jakie generuje Revolut do wpłaty to zagraniczny bank - mimo wybrania złotówek w Revolut i tak w banku będę musiał wybrać przelew zagraniczny i wpłacić w EUR (przewalutowienie PLN > EUR po kursie banku ;/). Niestety nie posiadam karty debetowej.
Aktualizacje społecznościowe
87 Komentarzy
up
Wszystkie opcje masz płatne:
- przelew europejski: tylko w EUR, czyli opłaty za przewalutowanie + zwykle 5zł koszt takiego przelewu.
- przelew walutowy: można przelać w PLN ale sam przelew to pewnie ze 30 zł, musisz zobaczyć w tabeli opłat swojego banku.

Revoluta obsługuje angielski bank, dlatego nie możesz zrobić zwykłego przelewu krajowego.
Czyli muszę na kantorze najpierw kupić euro za PLN i później przelać ;/ Dzięki za odpowiedź i pomoc

Nie ma jakiegoś taniego sposobu (ewentualnie lepszego od tego powyżej)?
Najprościej to mieć kartę debetową, którą doładowujesz revolut bez opłat.
iras584lut 16. 2018

Wszystkie opcje masz płatne:- przelew europejski: tylko w EUR, czyli …Wszystkie opcje masz płatne:- przelew europejski: tylko w EUR, czyli opłaty za przewalutowanie + zwykle 5zł koszt takiego przelewu.- przelew walutowy: można przelać w PLN ale sam przelew to pewnie ze 30 zł, musisz zobaczyć w tabeli opłat swojego banku.Revoluta obsługuje angielski bank, dlatego nie możesz zrobić zwykłego przelewu krajowego.


Czyli opłata przy każdym doładowaniu konta? Dlaczego w takim razie tak sie jaracie tym revolutem?
arko11mar 24. 2018

Czyli opłata przy każdym doładowaniu konta? Dlaczego w takim razie tak sie …Czyli opłata przy każdym doładowaniu konta? Dlaczego w takim razie tak sie jaracie tym revolutem?


Nie przy każdym doładowaniu. Jak doładujesz kartą, to nie ma żadnych opłat.
iras584mar 24. 2018

Nie przy każdym doładowaniu. Jak doładujesz kartą, to nie ma żadnych opłat.


A jak nie mam karty?
arko11mar 24. 2018

A jak nie mam karty?


Jak nie masz karty to płacisz za przelew.
iras584mar 24. 2018

Jak nie masz karty to płacisz za przelew.


Kurde, a tyle zachodu miałem z aktywacją...
arko11mar 24. 2018

Kurde, a tyle zachodu miałem z aktywacją...


Ogólnie okazało się że zwykła karta bankowa = debetowa = możesz nią płacić (głupi ja nie wiedziałem o.O). Tylko trzeba aktywować w aplikacji/stronie banku możliwość płacenia karta w internecie.
drathirmar 25. 2018

Ogólnie okazało się że zwykła karta bankowa = debetowa = możesz nią płacić …Ogólnie okazało się że zwykła karta bankowa = debetowa = możesz nią płacić (głupi ja nie wiedziałem o.O). Tylko trzeba aktywować w aplikacji/stronie banku możliwość płacenia karta w internecie.


Ja nie mam żadnej karty :P Zlikwidowałem, bo szkoda mi było 8zł miesięcznie, bo i tak korzystałem tylko z blika. Ale jednak czasem przydaje sie ta karta, tam gdzie nie mozna zrobić przelewu. I właśnie po to załozylem revoluta, ale nie wiedzialem, ze za przelew sa jakieś dodatkowe opłaty
mam konto w pko bp i kartę debetową. połączyłam ja z revolut ale jak doładowuję nią przekierowuje mnie na stronę banku i m usze sie logowac i czekac na kod sms
jak to zmienić????
Może mBank tak ma, bo rozumiem, że płatności w internecie aktywowalaś?
Ogólnie napiszę też dla "przyszłych pokoleń". Dodawalem platności>przelew bankowy>dodaj nowego odbiorcę...chyba łatwiej byłoby pijechac do nich i zrobić to na miejscu...najpierw po wpisaniu wszystkiego wywalało numer telefonu, poźniej po przewinieciu strony niżej zamieniało pola danych (czyli chcąc wypełnić wszystko co chwilę musiałem kasować i od nowa)...a na końcu najlepsze - musiałem źle wpisać iban (wtedy nie wyrzucało od razu błędu), szybko poprawić na poprawny (zły wg apki) i zaakceptować...jednego odbiorcę dodawałem ze 45 min...brawo programiści revolut
Kojarzycie może jak doładowania Revoluta wyglądają od strony Karty Kredytowej? Jaki jest typ transakcji? Czy jest okres bezodsetkowy? W przypadku doładowania przez Google Pay chyba leci jak zwykła płatność kartą?
Sam sobie odpowiedziałem... (może ktoś potwierdzi?)
"Jakie karty i waluty są wspierane przez Revolut?Możesz w dowolnej chwili doładować konto Revolut za pomocą karty debetowej lub kredytowej (MasterCard lub Visa) w GBP, EUR, USD, PLN, DKK, SEK, NOK, RON oraz CHF. Doładowania kartą kredytową zostaną uznane za zwykłą transakcję kartą, a nie jako wypłata gotówkowa. Niestety, niektóre karty Maestro, prepaid karty debetowe i American Express nie są obsługiwane."
1204263-wN4lM.jpgPanowie, czy macie możliwość doładowania konta Revolut ? Ja niestety od 2 dni nie mam takiej mozliwości ( brak znaku + który zawsze przenosił do zdefiniowanych kart). W zakładce Konta mam tylko konto w PLN i w $. Lecz nie mam możliwości ich doładowania ...z czym jest to związane?
warmaschinewrz 10.

[Obrazek] Panowie, czy macie możliwość doładowania konta Revolut ? Ja nie …[Obrazek] Panowie, czy macie możliwość doładowania konta Revolut ? Ja niestety od 2 dni nie mam takiej mozliwości ( brak znaku + który zawsze przenosił do zdefiniowanych kart). W zakładce Konta mam tylko konto w PLN i w $. Lecz nie mam możliwości ich doładowania ...z czym jest to związane?


U mnie jakoś ten + w apce zawsze był kapryśny i rzadko udało mi się z niego skorzystać. Albo w ogóle nie było reakcji albo coś tam mieliło, mieliło i nic się nie działo.
Od długiego czasu dorzucam kaskę bezpośrednio z ekranu głównego po długim przytrzymaniu ikonki Revolut

1213758-RDr3n.jpg
warmaschinewrz 10.

[Obrazek] Panowie, czy macie możliwość doładowania konta Revolut ? Ja nie …[Obrazek] Panowie, czy macie możliwość doładowania konta Revolut ? Ja niestety od 2 dni nie mam takiej mozliwości ( brak znaku + który zawsze przenosił do zdefiniowanych kart). W zakładce Konta mam tylko konto w PLN i w $. Lecz nie mam możliwości ich doładowania ...z czym jest to związane?


Po ostatniej aktualizacji appki (ver5.12) zaczęły im się dziać cuda zwłaszcza u osób co mają KitKata na telefonach (m.in. u mnie na 4.4.2). Walczą by odzyskać wsteczną kompatybilność systemu. Mi też zaczęły ginąć i nie działać rożne funkcje aż wszystko siadło, do zalogowania na konto włącznie. Pozostała reinstalka apki i ... kupa. Nic nie działa. Na szybko zainstalowałem na telefonie żony i odzyskałem konto. Jak długo zwiecha potrwa nie wiadomo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje