REVOLUT dla zielonych.

AvatarUsunięty1153848
lut 8. 2019

138648.jpg
Siema, od niedawna, za sprawą Pepperowiczów mam:

- konto Revolut
- darmową kartę fizyczną Master Card ( z darmową przysyłką )
- kartę wirtualną Visa
- a nawet 2 dolce na koncie z promocji BalckFridayUżywam aplikacji w Android, wiem że jest to konto skutecznie zastępujące Paypal, a także bezprowizyjne, mam jednak pytania techniczne:

1. Czasem w komentarzach pod ofertami z Aliexpress piszecie że z kartą RV wyszło jeszcze taniej, o co w tym chodzi? O to że Revolut ma najniższe koszty przewalutowania, niższe niż przeliczane automatycznie w Ali?

2. Czasem są promocje które jako warunek podawają różne formy transakcji bezgotówkowych i pojawia się temat "Czy doładowanie swojego konta RV będzie potraktowane przez organizatora za transakcję online?" Część promocji już zaznacza w warunkach że nie, ale skoro starzy Revolutowny o to pytają to rozumiem że nie zawsze tak jest: W jaki sposób w ramach takiej promocji dokonać transakcji np z karty kredytowej na swoje konto RV?

3. Czy przelewy wewnętrzne Revolut odbywają się na podstawie adresu email innego użytkownika czy przez wygenerowany link z gotową kwotą wpłaty? Jakie formy transferów używać a jakich nie aby uniknąć jakichś kosztów operacyjnych?

4. Czy konto RV może być użyte do przyjmowania jakichś płatności online np na stronie WWW gdzie wklejam wygenerowany link przy produkcie? Paypal ma np taką możliwość "donate" dla wspierających jakąś sprawę.

5. Co warto wiedzieć na starcie, o czym jeszcze Twoim zdaniem powinien wiedzieć startujący Revolutowiec?

Dzięki za odpowiedzi.JEŚLI NIE MASZ KONTA REVOLUT

Zarejestruj się z mojego linka i zdobądź darmową kartę Revolut a z nią znakomite kursy wymiany walut za granicą. revolut.com/r/k…wan
Aktualizacje społecznościowe
Różne
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz