Revolut - blokada konta

10
lis 24. 2018
Cześć,
Wczoraj z racji Black Friday przelałem sobie trochę kasy na revolut aby móc z niego taniej kupować. Kupiłem 2 telefony i xboxa z Amazona, a więc było zdecydowanie więcej niż zwykle wpływu na revolut i więcej obciążeń.
Płatności za telefony przeszły bez problemu ale gdy amazon chciał pobrać € to płatność została odrzucenia a konto revolut zablokowane z komunikatem abym przygotował do sprawdzenia moje dochody. Na czacie zapytałem o co chodzi, przesłałem zrzuty ekranu potwierdzające otrzymanie wynagrodzenia.

Odpisali dopiero ok 1 w nocy z zapytaniem czy przypadkiem wcześniej nie zakładałem innego konta revolut a jeśli tak to na jaki adres i nr telefonu.

Napisałem rano że innego konta nie miałem. I znowu czekam aż łaskawie ktoś odpisze, nie ma gdzie zadzwonić aby zapytać co jest grane i kiedy odblokuja konto (gdzie wciąż mam ok 1000 zł).

Czy ktoś z was miał podobny przypadek? Macie jakieś porady? Gdzie w razie czego zgłaszać sprawę dalej?
Aktualizacje społecznościowe
Revolut OkazjeRevolut KuponyRóżne
10 Komentarzy
Robiłeś przelew na revolut że swojego konta ? Bo jedynie to wydaje mi się mogło być problemem. Jak tak to dziwna sprawa..
Na szczęście odblokowali. Powodu nie wyjaśnili poza standardowym "względy bezpieczeństwa". Doładowania tylko ze swojego konta robiłem, oprócz tego przelewy od żony.
Niby wszystko jest już ok, ale świadomość tego, że w każdej chwili mogę stracić dostęp do konta i kasy powoduje że już nie mam do nich dużego zaufania. Drobne zakupy ok, na grubsze sprawy chyba alior kantor. Co bank to bank, BFG, KNF itp, jest gdzie w razie czego skargi składać.
Edytowane przez: "KrwawaKiszka" lis 26. 2018
@KrwawaKiszka też mam zablokowane konto, ode mnie chcą wyciągi od pracodawcy z wypłatą
KrwawaKiszkalis 26. 2018

Na szczęście odblokowali. Powodu nie wyjaśnili poza standardowym "względy b …Na szczęście odblokowali. Powodu nie wyjaśnili poza standardowym "względy bezpieczeństwa". Doładowania tylko ze swojego konta robiłem, oprócz tego przelewy od żony. Niby wszystko jest już ok, ale świadomość tego, że w każdej chwili mogę stracić dostęp do konta i kasy powoduje że już nie mam do nich dużego zaufania. Drobne zakupy ok, na grubsze sprawy chyba alior kantor. Co bank to bank, BFG, KNF itp, jest gdzie w razie czego skargi składać.


Przypuszczam, że to jakaś weryfikacja przeciwko praniu brudnych pieniędzy
sokald25/04/2019 14:17

@KrwawaKiszka też mam zablokowane konto, ode mnie chcą wyciągi od pr …@KrwawaKiszka też mam zablokowane konto, ode mnie chcą wyciągi od pracodawcy z wypłatą


Ile przelałeś kasy?
Ładne_Stupki_325/04/2019 19:42

Ile przelałeś kasy?tam z 15zł mam, będę gadać z supportem żeby mi odblokowali
Mi się zdarzało dodawąc po kilka k na raz i nigdy bana nie miałem ale konto mam dość długo
sokald25/04/2019 14:17

@KrwawaKiszka też mam zablokowane konto, ode mnie chcą wyciągi od pr …@KrwawaKiszka też mam zablokowane konto, ode mnie chcą wyciągi od pracodawcy z wypłatą

Mam ten sam problem tylko że poprosiłem PZU o przesłanie mi pieniędzy na konto, gdy pieniądze doszły na konto zostało ono zablokowane. co dalej?
Piotr_CzerwinskitEZ07/10/2019 18:34

Mam ten sam problem tylko że poprosiłem PZU o przesłanie mi pieniędzy na ko …Mam ten sam problem tylko że poprosiłem PZU o przesłanie mi pieniędzy na konto, gdy pieniądze doszły na konto zostało ono zablokowane. co dalej?pisz do supportu revolut, oni ci powiedzą co zrobić, aby odblokować konto. Radzę się uzbroić w cierpliwość, bo to może trochę potrwać.
Ja mam podobny problem. 28 godzin pisze z konsultantem który mnie pyta o takie pytania na które muszę dzwonić do znajomych bo ja na konto nie mogę wejść. Umiejętnie robia to w taki sposób żeby zamknąć konto a kasa przepada. Ale ja im nie popuszczę i też nie dajcie naciągaczom się okradać. Nikomu nie polecam tej aplikacji Revolute. I wszędzie gdzie jest to możliwe będę publikowal
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje