REVOLUT

12
maj 26. 2018
Czy może mi ktoś spokojnie i bez nerw krok po kroku nie dla idiotów ale i nie tylko dla orłów wyłożyć kawę na ławe jak założyć i używac REVOLUTa?
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Ściągasz aplikację przygotuj prawo jazdy do rejestracji i nie ma czego tutaj tłumaczyć , jeśli nie dasz rady to napisz wtedy ci wyjaśnię
Po założeniu łączysz kartę wirtualna ( do stworzenia w aplikacji) z paypalem i przy każdym zakupie używasz , tylko trzeba pamiętać żeby doładować i nie robić przewalutowania na weekendzie a i przy płatnościach trzeba wybrać w paypal przewalutowanie po stronie wystawcy karty
Edytowane przez: "Majkello_." maj 27. 2018
Majkello_.maj 27. 2018

Ściągasz aplikację przygotuj prawo jazdy do rejestracji i nie ma czego tu …Ściągasz aplikację przygotuj prawo jazdy do rejestracji i nie ma czego tutaj tłumaczyć , jeśli nie dasz rady to napisz wtedy ci wyjaśnięPo założeniu łączysz kartę wirtualna ( do stworzenia w aplikacji) z paypalem i przy każdym zakupie używasz , tylko trzeba pamiętać żeby doładować i nie robić przewalutowania na weekendzie a i przy płatnościach trzeba wybrać w paypal przewalutowanie po stronie wystawcy kartyDzięki!
Jeszcze pytanie - pytają o adres i chcą bieżącego zdjęcia?
Robicoonmaj 27. 2018

Dzięki! Jeszcze pytanie - pytają o adres i chcą bieżącego zdjęcia?


Zdjęcia chyba trzeba selfie , a adres to nie pamiętam ale ja bym podał , ufam
Edytowane przez: "Majkello_." maj 27. 2018
spidersweb.pl/201…amp
Jesli bedziesz mial jakies pytania ponad to co jest w tym artykule to postaram sie odpowiedziec. Choc sam jestem uzytkownikiem revoulta od paru miesiecy zaledwie i zakladalem bez instrukcji.
Robicoonmaj 27. 2018

Dzięki! Jeszcze pytanie - pytają o adres i chcą bieżącego zdjęcia?


Tak, wszystko trzeba - musisz potwierdzić swoją tożsamość, a że Revolut jest międzynarodowy to trzeba. Jeśli boisz się takich danych podawać, to nie założysz Revoluta. Musisz im ufać.
AnonimowyCebularzmaj 28. 2018

Tak, wszystko trzeba - musisz potwierdzić swoją tożsamość, a że Revolut jes …Tak, wszystko trzeba - musisz potwierdzić swoją tożsamość, a że Revolut jest międzynarodowy to trzeba. Jeśli boisz się takich danych podawać, to nie założysz Revoluta. Musisz im ufać.Dzięki! A gdzie ma siedzibę?
Robicoonmaj 28. 2018

Dzięki! A gdzie ma siedzibę?


We Wielkiej Brytanii, kasę jako spółka kartowa trzymają w Lloyds Banku.
AnonimowyCebularzmaj 28. 2018

We Wielkiej Brytanii, kasę jako spółka kartowa trzymają w Lloyds Banku.


OK! Dzięki!

Jak sie tak lepiej temu przyjrzeć to niby taki dramat Brytanii z wyjscia z Unii, ale jak tam zrobia strefę wolnej ekonomii to bedzie drugi tajwan

Wystarczy że odpalą na nowo te wszystkie banki, centra obliczeniowe itd które były tam unijne jako własne i dołoza do tego Revoluty, Bitcoiny, Zcashe i co tam jeszcze sobie wykombinuja... W penym momencie nikt tam nic nie bedzie produkował tylko wszyscy będą liczyc pieniądze
Robicoonmaj 28. 2018

OK! Dzięki! Jak sie tak lepiej temu przyjrzeć to niby taki dramat B …OK! Dzięki! Jak sie tak lepiej temu przyjrzeć to niby taki dramat Brytanii z wyjscia z Unii, ale jak tam zrobia strefę wolnej ekonomii to bedzie drugi tajwan Wystarczy że odpalą na nowo te wszystkie banki, centra obliczeniowe itd które były tam unijne jako własne i dołoza do tego Revoluty, Bitcoiny, Zcashe i co tam jeszcze sobie wykombinuja... W penym momencie nikt tam nic nie bedzie produkował tylko wszyscy będą liczyc pieniądze


Nie chcę się wypowiadać na tematy polityczne, ale nie do końca tak to działa .

Nie wiem skąd przykład Tajwanu, lecz jak na razie z tego, co wiem, to firmy, którym zależy na prywatności, zarejestrowane są zazwyczaj w Szwajcarii lub w Panamie.
AnonimowyCebularzmaj 28. 2018

Nie chcę się wypowiadać na tematy polityczne, ale nie do końca tak to dzi …Nie chcę się wypowiadać na tematy polityczne, ale nie do końca tak to działa .Nie wiem skąd przykład Tajwanu, lecz jak na razie z tego, co wiem, to firmy, którym zależy na prywatności, zarejestrowane są zazwyczaj w Szwajcarii lub w Panamie.Właśnie o to mi chodziło, że przed Brytanią otwiera się "Nowa Nadzieja"
A jeżeli chodzi o samą płatność tą kartą, to jak to wygląda?
Trzeba coś tam dodatkowo ustawiać, czy to z automatu działa?

W sensie, przykładowo mam na tej karcie:
100 USD
50 GBP
100 PLN

I dokonam płatności na aliexpress za 99 USD tą kartą to domyślnie z automatu pobierze mi tyle z konta USD i po transakcji zostanie mi na tym koncie 1 dolar?
Mundeksie 15. 2018

A jeżeli chodzi o samą płatność tą kartą, to jak to wygląda? Trzeba coś ta …A jeżeli chodzi o samą płatność tą kartą, to jak to wygląda? Trzeba coś tam dodatkowo ustawiać, czy to z automatu działa? W sensie, przykładowo mam na tej karcie: 100 USD 50 GBP 100 PLN I dokonam płatności na aliexpress za 99 USD tą kartą to domyślnie z automatu pobierze mi tyle z konta USD i po transakcji zostanie mi na tym koncie 1 dolar?


Tak zostanie Ci 1 USD. A jak byś zrobił zakupy za 101 USD to wzięło by Ci 100 USD z karty i dodatkowo wzięło 1 USD z twoich PLN.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje