Reklamacja w Bangood - jak złożyć reklamację

4
sie 6.
Hej. Pierwszy raz potrzebuję skorzystać z reklamacji w Banggood.com
Pisałem do serwisu w temacie usterki zażądali wystawienia filmu na youtube.
Ok nie ma problemu jednak chciał bym skorzystać z o pomoc osoby która ma doświadczenie w tych sprawach żeby nie sparzyć sprawy ...
Sprawa tyczy się telefonu Meizu usterka aparatu fotograficznego.
Kilka miesięcy po jego otrzymaniu pisałem do serwisu w sprawie problemów z aparatem (zoom optyczny gubi ostrość wiesza się). Poinformowano mnie wtedy że błędnie złożyłem wniosek bo nie mam załączników na youtube tylko w innej formie.
Odpuściłem temat bo telefon był pilnie potrzebny w tamtym momencie jako forma komunikacji nic więcej Rzekomo jest on na rocznej gwarancji która kończy się 22 sierpnia i z racji tego iż ta wada nadal daję się w znaki chciał bym dopiąć pilnie temat do skutku.
Za pomoc i gest dobrej woli jestem skłonny sprezentować przysłowiową dobrą FLASZKĘ. Zależy mi aby w oparciu wasze doświadczenie wyegzekwować naprawy tej usterki.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
4 Komentarze
Próbowałeś resetowac go do ustawien fabrycznych ?
Edytowane przez: "Mowca" sie 7.
Mowca06/08/2019 21:01

Prubowałeś resetowac go do ustawien fabrycznych ?


Rada dobra jestem za, ponieważ może być to software-owy problem, tylko zmień tego orta w pierwszym wyrazie, proszę
Sęk w tym że nie ma jakby alternatywnych Romów a restart nie przyniósł zamierzonych skutków. myślę że raczej jest to problem mechanizmu stabilizacji optycznej ponieważ podczas jego nazwijmy to męczenia się z ostrością słychać jego pracę
Model to meizu pro 6
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje