Zakończono

Reflink ? Można ?

5
lis 24. 2017
Mam pytanie dotyczące ref-linków, czy można ich używać dodając okazję lub kupon.
Szukam jakiegoś regulaminu i nie mogę zlokalizować.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Kiepsko szukasz pepper.pl/cod…uct nie, nie można.
Czekam na czasy że pepper będzie się dzielił % od sprzedaży z osobą, która doda ofertę. Oj podejrzewam że byłby wtedy niezły wysyp okazji.
OooOlis 25. 2017

Czekam na czasy że pepper będzie się dzielił % od sprzedaży z osobą, która …Czekam na czasy że pepper będzie się dzielił % od sprzedaży z osobą, która doda ofertę. Oj podejrzewam że byłby wtedy niezły wysyp okazji.


Byłby spam, a nie okazje (serwis zasypywany byłby okazjami osób, które chcą tylko na tym zaraboiać). Zobacz co się dzieję w komentarzach, przy okazjach bazujących na podzieleniu się refem.
Edytowane przez: "Cad" lis 26. 2017
Cadlis 26. 2017

Byłby spam, a nie okazje (serwis zasypywany byłby okazjami osób, które chc …Byłby spam, a nie okazje (serwis zasypywany byłby okazjami osób, które chcą tylko na tym zaraboiać). Zobacz co się dzieję w komentarzach, przy okazjach bazujących na podzieleniu się refem.


Pewnie byłoby jak piszesz, tylko znaleźć sposób na niechciany syf
a czy to ktoś "kontroluje" bo wydaje mi się że i tak sporo osób dodaje z refami, chyba że są równi i równiejsi /pp_1126414.html?utm_source=tt_de

kolejny

?irgwc=1&irgwc=1&utm_source=tradedoubler_pl&litb_from=affiliate_td&utm_medium=affiliate&utm_campaign=2381265&utm_source=tradedoubler_pl&utm_medium=affiliate&utm_campaign=2381265
Edytowane przez: "Krisu_Tychy" lis 26. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje