Redcoon padł

21
mar 31. 2020
Drogi Kliencie,

Informujemy, że z dniem 31 marca 2020 roku sklep internetowy Redcoon.pl (http://Redcoon.pl) zaprzestaje swojej działalności handlowej.

Wszystkie zamówienia przyjęte do realizacji przed 31 marca 2020 r. zostaną zrealizowane według dotychczasowych zasad.

Wskazujemy również, że zaprzestanie działalności handlowej nie wpływa na zobowiązania spółki Redcoon.pl (http://Redcoon.pl) sp. z o.o. wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności uprawnień związanych z umowami sprzedaży zawartymi na odległość, w tym praw konsumenta do odstąpienia od umowy, jak również uprawnień wynikających z rękojmi lub gwarancji.

W związku z zawieszeniem działalności strony redcoon.pl (http://redcoon.pl) możliwość korzystania z kont użytkowników (Klientów) zostaje ograniczona.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: [email protected] (mailto:[email protected]).
Aktualizacje społecznościowe
Redcoon OkazjeRedcoon kuponRóżne
21 Komentarzy
Szkoda
I jak mamy skorzystać na ich zawieszeniu działalnosci?
SPAM
Dobry sklep
Łooo ale dlaczego?!
A czy oni czasem nie są powiązani jakoś z grupą w której jest MM?
To oferty nie dyskusje, minus.
A niemiecki w 2018?:D
Założenie: 2003
Koniec działalności: 2018

I tak długo pociągnęli . Tyle lat PL oddział istniał . A dopiero w tamtym roku raz coś kupiłem u nich, więc jakiś mega okazji nie mieli
Edytowane przez: "voodoo69" mar 31.
A jakby ktoś miał teraz wysyłać coś na gwarancję? Jak to zrobić?XD
Nie tyle padł co stwierdzili, że strona MediaMarktu wystarczy - po co dublować. Ostatnimi czasy mało było towaru - co dawało do myślenia. Na allegro są (a może byli) jednym z większych przewalaczy.
Wydaj mi się, że kiedyś byli potrzebni do sprzedaży tego samego co w MM tylko w niższych cenach tak żeby nie być kojarzonym z MM. W tej chwili ceny są tak wyśrubowane, że takie akrobacje nie mają już sensu.
Edytowane przez: "FNW" mar 31.
zapalmy święczkę. Kupowałem tam monitor, dziś poszedł na znanym serwisie ogłoszeniowym
FNW31/03/2020 00:12

Nie tyle padł co stwierdzili, że strona MediaMarktu wystarczy - po co d …Nie tyle padł co stwierdzili, że strona MediaMarktu wystarczy - po co dublować. Ostatnimi czasy mało było towaru - co dawało do myślenia. Na allegro są (a może byli) jednym z większych przewalaczy. Wydaj mi się, że kiedyś byli potrzebni do sprzedaży tego samego co w MM tylko w niższych cenach tak żeby nie być wiązanym z MM.


Ahm o to chodzi..
kolega131/03/2020 00:12

A jakby ktoś miał teraz wysyłać coś na gwarancję? Jak to zrobić?XD


Na stronie masz wszystko u nich.
Drogi Kliencie,


Informujemy, że z dniem 31 marca 2020 roku sklep internetowy Redcoon.pl zaprzestaje swojej działalności handlowej.

Wszystkie zamówienia przyjęte do realizacji przed 31 marca 2020 r. zostaną zrealizowane według dotychczasowych zasad.

Wskazujemy również, że zaprzestanie działalności handlowej nie wpływa na zobowiązania spółki Redcoon.pl sp. z o.o. wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności uprawnień związanych z umowami sprzedaży zawartymi na odległość, w tym praw konsumenta do odstąpienia od umowy, jak również uprawnień wynikających z rękojmi lub gwarancji.

W związku z zawieszeniem działalności strony redcoon.pl możliwość korzystania z kont użytkowników (Klientów) zostaje ograniczona.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: [email protected].

Jednocześnie, Klienci, którzy kupili jeden z pakietów przedłużonej gwarancji i którzy chcieliby skorzystać ze swoich uprawnień, proszeni są o kontakt pod adresem:
ZGŁASZANIE PROBLEMÓW DLA PAKIETÓW ZAKUPIONYCH OD DNIA 1.07.2019.Reklamacje dotycząceTV i Duże AGD

tel. 22 438 44 66

email: [email protected]Pozostałe urządzenia

tel. 22 438 44 65

email: szko[email protected]
ZGŁASZANIE PROBLEMÓW DLA PAKIETÓW ZAKUPIONYCH DO DNIA 30.06.2019.Reklamacje dotycząceTV i Duże AGD

tel. 799 355 555

e-mail: [email protected]Pozostałe urządzenia

tel. 799 355 555

e-mail: [email protected]
PLUS ➕
Biorę dwa
_OkiDoki_31/03/2020 00:09

A czy oni czasem nie są powiązani jakoś z grupą w której jest MM?


Tak
Kupiłem 3, może wstanie
Dzięki za info, właśnie sprawdziłem e-mail i z powodu hucznego zamknięcia otrzymałem kod pożegnalny 100 zł - co dziwne bez MWZ.
Przynajmniej info napisali na stronie z wszystkimi numerami w razie czego. Szanuje
Kurde, a dosłownie parę dni temu myślałem nad jednym laptopem z ich aukcji - skończyła się i już się nie doczekam wznowienia.
FNW31/03/2020 00:12

Nie tyle padł co stwierdzili, że strona MediaMarktu wystarczy - po co d …Nie tyle padł co stwierdzili, że strona MediaMarktu wystarczy - po co dublować. Ostatnimi czasy mało było towaru - co dawało do myślenia. Na allegro są (a może byli) jednym z większych przewalaczy. Wydaj mi się, że kiedyś byli potrzebni do sprzedaży tego samego co w MM tylko w niższych cenach tak żeby nie być kojarzonym z MM. W tej chwili ceny są tak wyśrubowane, że takie akrobacje nie mają już sensu.


Optymiści. MM ma jedną ze slabszych witryn internetowych jeżeli chodzi o rtv/agd. Na dodatek mają dość poważne problemy obecnie na poziomie samej centrali
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst