Red Dead Redemption w natywnym 4K na Xbox One X

9
kwi 13. 2018
Oryginał miał rozdzielczość 720p, teraz jest pełne 2160p. Portal 2 też dostał patcha
Link: eurogamer.pl/art…e-x
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
A gdzie tu okazja?
Nadal brak języka polskiego ?
Krystian86kwi 13. 2018

A gdzie tu okazja?Nie musisz płacić za remastera
Hmm jak coś jest od początku za darmo to nie ma okazji bo nikt nie określił wartości cebuli Wszystkie łatki i ulepszenia graficzne do gier są zazwyczaj za free Pepper jako kanał informacyjny o aktualizacjach do gier to raczej kiepski wybór.
Edytowane przez: "kozi12" kwi 13. 2018
Czy na Xbox one s też będzie widoczna jakaś poprawa czy tylko na X?
lumoskwi 13. 2018

Czy na Xbox one s też będzie widoczna jakaś poprawa czy tylko na X?


Na S było w Full HD i pewnie dalej jest. Polecam baaardzo tę grę. Może oprawa nie jest już najlepsza, ale fabuła, udzwiękowienie to mistrzostwo świata. Jest co chwila w promocji za 17 zł + dodatek Undead Nightmare też za 17 zł. Dodatek też bardzo wart przejścia - świetne humorystyczne podejście do fabuły z głównej części. Ogólnie top 3 gier wszechczasów jeśli chodzi o fabułę.
A ja kupiłem Switcha i już kompletnie nie patrzę na te wszystkie K i HZ - grywalność to coś zupełnie innego
Mieszkaniekwi 13. 2018

Na S było w Full HD i pewnie dalej jest. Polecam baaardzo tę grę. Może opr …Na S było w Full HD i pewnie dalej jest. Polecam baaardzo tę grę. Może oprawa nie jest już najlepsza, ale fabuła, udzwiękowienie to mistrzostwo świata. Jest co chwila w promocji za 17 zł + dodatek Undead Nightmare też za 17 zł. Dodatek też bardzo wart przejścia - świetne humorystyczne podejście do fabuły z głównej części. Ogólnie top 3 gier wszechczasów jeśli chodzi o fabułę.


Pytam bo właśnie zaczynam przechodzić, kupiłem na ostatniej promocji może nie za 17zł ale i tak tanio. I myślałem że będzie jakaś kolejna łatka graficzna.
RDR jest tylko podciągnięty do 4K plus wysoka anizotropia i prawie idealne 30 fps. Szkoda że nie dali dalszego rysowania terenu i zwiększonej gęstości roślinności jak np: zobili to w Wieśku Drugim. Tylko Witcher jest multiplatformowy, a Red Dead konsolowych eXem i nie ma konkurencji - PSowskie port to chrupiąca kpina. Jest dobrze, ale mogło być super.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy