Niestety, ta dyskusja już wygasła
May 19. 2022
witam szukajac wakacji last minute natrafiłem na strone lastowiec.pl moje pytanko zna ltoś ta strone? jakieś opinie ?
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Ja znam, ale nigdy nie kupowałem za ich pośrednictwem wyjazdu. Z tego co patrzyłem to firma zarządzająca stroną nie jest wpisana do rejestru firm turystycznych, więc w razie problemów ciężko może być egzekwować zwrotu wpłaconych pieniędzy. Ja natomiast korzystałem z ich strony, bo mają bardzo wygodny kalendarz cen i podgląd wszystkich terminów dla konkretnego obiektu w poszczególnych terminach, z rozróżnieniem na rodzaje pokoi, super się z tego korzysta. W moim przypadku korzystałem z ich strony do odnajdowania ofert, a potem już mając obrany konkretny termin wchodziłem albo bezpośrednio do organizatora wyjazdu lub do dużego pośrednika typu Travelplanet i tam kupowałem wyjazd, cena zawsze była taka sama jak na stronie Lastowiec. Lastowiec nigdy nie pokazał mi u siebie lepszej ceny niż duży pośrednik. Natomiast ryzykownie przychodziłoby mi kupować w Lastowcu, który po przejściu do formularza rezerwacyjnego na obojętnie jakiej ofercie gdy chcemy kliknąć w link 'warunki uczestnictwa' to pod nim jest komunikat, że strona nie została odnaleziona, nie wiesz tak naprawdę na co się piszesz, jakie są te warunki uczestnictwa.

  Podsumowując jeżeli znalazłeś u nich dobrą ofertę to przejdź na stronę dużego biura i przeklep identyczny hotel, termin i rodzaj pokoju i sprawdź, wydaje mi się że cena powinna być ta sama.

  Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych
  gov.pl/web…ych
  ewidencja.ufg.pl/ewi…egi
 2. Avatar
  Autor
  O taką opinie mi chodziło. Dzięki wielkie !
 3. Avatar
  Rozumiem że szukasz/szukałeś jakiejś zagranicznej wycieczki? Jeżeli chcesz mieć "przylecę/przyjadę i mnie oprowadzajcie/all inklusiw" to jak wyżej komentarz (jakieś duże biura podróży), jeżeli interesuje Cię tylko spanie to jakiś airbnb booking czy couchsurfing (i potem ew. poszukanie obiektu w wujku i napisanie/zadzwonienie (jak się da) że na stronie x (travelplanet/booking/airbnb/trivago/hotels itp) masz za y euro a chcesz taniej bez pośrednika [oczywiście jak obiekt już jakieś opinie ma i ten "wytargowany" to nie będzie po przyjeździe z oknem na najbliższą budowę/wysypisko śmieci].
  A jeżeli to coś u nas to nawet olx - sam po cenie znalazłem w tamtym roku w Toruniu na Starym Mieście w wysokim sezonie za mniej niż 2/3 tego co w bokingu/airbnb było w okolicy przy takim samym standardzie.
Avatar