Zakończono

Pyszne.pl - 15 zł Rabatu na pierwsze zamówienie

7
cze 30. 2016
Właśnie dostałam maila z kodem od pyszne.pl. Sprawdźcie folder SPAM. W treści jest "15 zł Rabatu na pierwsze zamówienie!". Już kiedyś zamówienie tam składałam, więc dziwne.


Warunki wykorzystania kodu rabatowego: Kod rabatowy dla nowego Klienta Pyszne.pl jest ważny do 10.07.2016. Unikalny kod upoważnia do zamówienia jedzenia przez stronę internetową pyszne.pl, w restauracjach oferujących płatność online. Kod rabatowy nie łączy się z innymi promocjami. Indywidualny kod należy wpisać na końcu zamówienia w pole "kod kuponu". Minimalna wartość zamówienia: 35 PLN. Dostępne płatności online: PayU, kartą kredytową, PayPal lub Sofort Banking.


Pełny regulamin promocji i dodatkowe informacje dostępne są na naszym blogu
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Przeszłaś weryfikację zamówienia? Wydaje mi się, że jak nie jesteś nowym klientem to przy finalizacji zamówienia wywali Ci błąd.
@mroczny11 Niestety jeszcze nie próbowałam zamawiać ;/
Edytowane przez: "wierzba" cze 30. 2016
Oby Ci się udało :P
Potwierdzam otrzymanie takiego maila. Akurat byłem w trakcie zamawania :P
Denerwujące jest, że przez aplikację na iOS nie można używać kuponów
Zigorcze 30. 2016

Denerwujące jest, że przez aplikację na iOS nie można używać kuponów


Przez www na iOS też się nie da? Ostatnio szukałem info na ten temat i nie odnalazłem miejsca na wpisanie kodu na stronie mobilnej spod iOS. W efekcie nie dokończyłem zamówienia, bo bez rabatu po prosu mi się nie opłacało.
coolphone2cze 30. 2016

Przez www na iOS też się nie da? Ostatnio szukałem info na ten temat i ni … Przez www na iOS też się nie da? Ostatnio szukałem info na ten temat i nie odnalazłem miejsca na wpisanie kodu na stronie mobilnej spod iOS. W efekcie nie dokończyłem zamówienia, bo bez rabatu po prosu mi się nie opłacało.

Chyba nie, kiedyś zamówiłem z rabatem ale przez komputer, także jak to poprawią to będę u nich też zamawiał
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy