Punkty na GearBest

12
sty 29. 2018
Jakiś czas temu ktoś opisał sposób na zdobycie sporej ilości punktów na GB: produkty poniżej dolara + recenzje z wideo = profit. O, tutaj: pepper.pl/pro…027. Jednak ostatnio naliczyli mi tylko 10 pkt (wcześniej więcej - dokładniej opisałem w ostatnim komentarzu do poradnika: pepper.pl/com…737). Słusznie, czy nie? Ktoś się zna lepiej?
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe
12 Komentarzy
Ja ostatnio nie otrzymałem punktów za recenzję zamawianego tu od nich jeża pluszaka. Może coś zmieniają albo ktoś kto to moderował ma wolne czy coś, dam im jeszcze parę dni potem dopytam o to.
Też nie dostałem w ogóle za reckę lampki LED Xiaomi, napisałem do nich, a oni twierdzą, że nie widzą w systemie i żebym przesłał skan treści recenzji. Tylko jak, skoro tej recenzji po prostu nie wrzucili na stronę? Na stronie (w apce nie) można napisać jeszcze raz, więc później dodam znowu, może tym razem "zauważą w systemie" (recka była pozytywna - ta lampka jest świetna).

Tyle że nie wiem czy 10 pkt jest ogólnie OK i czy jest sens walczyć o więcej - niby w komentarzach do ww. poradnika niektórzy pisali, że za recki wideo nawet tanich przedmiotów dostają 50 pkt...
Zaraz wkleję odpowiedź supportu, bo miałem ten sam problem. Generalnie ważna jest też cena produktu. Poniżej 1$ dostaniesz max 10 pkt.
Mój ticket
Hello, I have written 7 reviews in December and January for ordered products - all with photos. First five was granted with 20 points but last two 10 points only. Shouldn't I get double points for first five reviews (40 for each one) and 20 points for next reviews with photos? Bes
t regards Michal
A to ich ostateczna odpowiedź po podaniu nr recenzji:

We wish to apologise for any inconvenience.Please check our points policy here: gearbest.com/abo…tml

≥ Number of Points:The Cost of Products
≤ 10 Points:Post review for product costing under $1
≤ 50 Points:Post review for product costing under $5
≤ 100 Points:Post review for product costing under $10Please note, word review is 10 points, word review and photo review is 20 points,word review and video review is 50 points,word review,photo review and video review together is 70 points.

Photos and vedios must shoot by yourself in good quality. Or there is no points for the photos and vedios.

There is double points for the first 5 reviews(the earliest first 5 reviews on the product page).1-For reviews 5675425,5675344,the cost is under 1 USD and none of them are belong to the first 5 reviews on the product review page.

So we can send you 10 points only.2-For the reviews 5675474,5675509,5533696,5512740 and 5514340,their cost is under 5 USD ,and none of them are belong to the first 5 reviews on the product review page.

Therefore,we can send you 20 points only.
Mam ten sam problem. Dzisiaj dwie recenzje wideo z zdjęciami, towar za 3$ a drugi za 10$ i nie ma punktów. Wchodzę na stronę i recenzja jest
Jest w panelu konta czy na stronie przedmiotu? Moderacja im zajmuje czasem nawet tydzień.
To prawda, chwilę to trwa. Generalnie po dodaniu recenzji od razu można ją zobaczyć na swoim koncie, ale punkty dostaje się po dodaniu jej na stronę. Tylko w przypadku dwóch przedmiotów po napisaniu recenzji nie widzę jej w ogóle koncie, chyba jakiś błąd.

A sposób na punkty za produkty poniżej $1 działa - dostaje się 50 pkt za recenzje z wideo, o ile cena wyjściowa, przed zbiciem jej punktami lub kuponem, wynosiła więcej niż $1.

Tylko teraz, kiedy próbuję coś kupić z kuponem 50%OFF$1, 60%OFF$1 itd. pokazuje się komunikat "Coupon has expired". Na innym koncie nadal działają. Support GB twierdzi... że można ich użyć tylko raz. Tiaa, użyłem niektórych znacznie więcej niż raz i było OK. Może właśnie za dużo recek napisałem i punktów zdobyłem .
misterpawsty 30. 2018

Ja ostatnio nie otrzymałem punktów za recenzję zamawianego tu od nich jeża …Ja ostatnio nie otrzymałem punktów za recenzję zamawianego tu od nich jeża pluszaka. Może coś zmieniają albo ktoś kto to moderował ma wolne czy coś, dam im jeszcze parę dni potem dopytam o to.Jeż pluszak swoją drogą fantastyczny.Mój młody nie może się od niego oderwać.
GalagaXlut 7. 2018

A sposób na punkty za produkty poniżej $1 działa - dostaje się 50 pkt za re …A sposób na punkty za produkty poniżej $1 działa - dostaje się 50 pkt za recenzje z wideo, o ile cena wyjściowa, przed zbiciem jej punktami lub kuponem, wynosiła więcej niż $1.


Ja pisałem w tej sprawie, bo dali mi 10 pkt za recka przedmiotu za ponad 4$, który kupiłem za 0,92
Odpisali mi:
Thank you for your inquiry.
“I ask which product cost is taken into account? The initial or final price?”
It refers to the final price.

Po tym widać, że dają ile chcą. I co im zrobisz? Przecież nie pojedziesz w mordę dać, bo się nie opłaci.
StefanMuchalut 23. 2018

Ja pisałem w tej sprawie, bo dali mi 10 pkt za recka przedmiotu za ponad …Ja pisałem w tej sprawie, bo dali mi 10 pkt za recka przedmiotu za ponad 4$, który kupiłem za 0,92Odpisali mi:Thank you for your inquiry.“I ask which product cost is taken into account? The initial or final price?”It refers to the final price.Po tym widać, że dają ile chcą. I co im zrobisz? Przecież nie pojedziesz w mordę dać, bo się nie opłaci.Dokładnie. Trzeba do nich podchodzić z rezerwą, zamówić coś co się chce i później nie będzie się żałowało, że coś nie tak z punktami, bo różnie to bywa. U mnie akurat powyżej $1 dają 50pkt (oczywiście za recenzje z wideo), więc dla mnie sklep OK. Jednak kręcą czy to z kuponami, czy u innych z punktami, więc dystans do nich konieczny.
Ostatnio zauważyłem ciekawą prawidłowość, jeśli ktoś korzysta z Epn i PayPal-a. Mianowicie jak przy zakupach korzystamy z punktów, to Epn nalicza nam cashback od ceny zbitej punktami. Istnieje możliwość uzyskania zwrotu od ceny wyjściowej. Aby to uzyskać musimy dokonać zakupu przez aplikację GB, tam przejść przez cały proces zamówienia, zaznaczyć użycie punktów i przejść do płatności. W momencie łączenia z PayPal-em, zamykamy aplikację i porzucamy proces płatności.Jeśli ktoś nie korzysta z wtyczki EPN to logujemy się do konta na GB przez stronę EPN-u. Po zalogowaniu, jeśli ktoś korzysta z wtyczki, aktywujemy cashback. Po tym wchodzimy do zamówień i kończymy proces płatności przez web.
Poniżej potwierdzenie:
716037-l8oOK.jpg716037-Q2h49.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje