Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Psijacielski tydzień w Galerii EMKA po raz trzeci!>>> wesprzyj schronisko a otrzymasz książkę od Biblioteki Politechniki Koszalińskiej

paź 1. 2023
Galeria EMKA już po raz trzeci zaprasza na obchody Psijacielskiego tygodnia, który potrwa w dniach 2 - 7 października. Przez cały tydzień będzie można wesprzeć zwierzaki ze schroniska Leśny Zakątek w Koszalinie.

Tegoroczna edycja Psijacielskiego tygodnia to zaproszenie klientów Galerii EMKA do wsparcia psów i kotów przebywających w koszalińskim schronisku Leśny Zakątek i dołączenie do ich psijaciół. Pretekstem do zorganizowania tego wyjątkowego tygodnia jest dzień 4 października – od lat uważany za Światowy Dzień Zwierząt. W dniach 2 – 7 października na terenie centrum staną specjalne kosze, w których będzie można zostawić rzeczy dla zwierząt. Szczególnie potrzebne są: karma mokra i sucha dla psów i kotów, smycze, obroże, posłania, zabawki, przysmaki, żwirek dla kotów, szampony, a także posłania, koce, ręczniki, pościele, kołdry, najlepiej bez pierza i w dobrym stanie.

W sobotę, 7 października, o godz. 11.00 zapraszamy na wielki finał akcji. Każdy kto w tym dniu przyniesie wesprze mieszkańców schroniska otrzyma od Biblioteki Politechniki Koszalińskiej książką niespodziankę w ramach akcji „psigarnij książkę”. Będzie też można porozmawiać z przedstawicielami schroniska Leśny Zakątek, którzy opowiedzą o możliwościach i zasadach adopcji zwierząt, a także o potrzebach zwierzaków, które je zamieszkują. Zaproszą także do odwiedzin schroniska, w którym można osobiście poznać jego mieszkańców i przystąpić do procedury adopcyjnej.

Finał uświetni występ tancerzy ze Studia Tańca Pasja.

Partnerami akcji są: Akademia Rozrywki, LEO, Pasja Studio Tańca, Politechnika Koszalińska, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Koszalinie, Stokrotka i Zoo Karina.

Akcję patronatem objęły: Koszalininfo.pl, Miasto Tygodnik Koszaliński, Prestiż, Twoje Radio oraz TV Max.

Regulamin

Dołącz do psijaciół i wesprzyj zwierzaki ze schroniska!
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?