kwi 5. 2022
Cześć, udało się komuś ogarnąć temat piszczących cewek w ramach gwarancji. Czytałem że serwis potrafił odesłać konsole w gorszym stanie niż dostali do naprawy. macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Autor
  PeRsEcUtOr05/04/2022 19:39

  Czekaj kolego bo chyba nie ogarniasz ? Temat cewek ciągnie się od początku …Czekaj kolego bo chyba nie ogarniasz ? Temat cewek ciągnie się od początku PS4 i do tej pory nie potrafili sobie z tym poradzić, a ty chcesz zeby Ci co niby w tym serwisie zrobili ? ? Konsola jak chodzi to git, reszta nie ważna i tak do tego Serwisy Sony podchodzą


  No nie pocieszyłeś mnie akurat z ps4 nie mam żadnych problemów, ale przy ps5 co bardziej wymagająca giereczka/tryb gry konsola brzęczy i strasznie to wkur...
 2. Avatar
  Czekaj kolego bo chyba nie ogarniasz 😁 Temat cewek ciągnie się od początku PS4 i do tej pory nie potrafili sobie z tym poradzić, a ty chcesz zeby Ci co niby w tym serwisie zrobili ? 😁 Konsola jak chodzi to git, reszta nie ważna i tak do tego Serwisy Sony podchodzą (Edytowano)
 3. Avatar
  Cewka - element elektroniczny co ma ponad 100 lat, kawałek zwiniętego drutu, produkują wielkie firmy i banalne problemy = wady fabryczne.
Avatar