PS4 Slim z BF1 Rweolucja 1070zł czy warto

4
wrz 21. 2017
Siema, znajomy z innego miasta kupił tydzień temu PS4 Slim z dwoma grami w Auchan za 1200zł (ME:Andromeda i BF1 Rewolucja) na prezent ale koniec końców skończyło się na innym prezencie, a konsola nowa w pudle do sprzedania. Może mi ją oddać za 1070zł bez Mass Effecta i podliczyłem, że przy sprzedaży BF1 miałbym golasa za 900zł, ujdzie ten deal w czasach, gdy promocji nie widać ani nie słychać ? Najbliższe może będą z okazji XOX ale kto wie, pewnie Amazon rzuci z dwoma padami za 900zł czy coś ale to tylko gdybanie także:
Warto za 900zł golasa 500GB ?
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
@funshy Raczej normalna cena. Jeśli chcesz grać już teraz - bierz. Jak ci się nie spieszy, to w listopadzie kupisz na pewno taniej.
@Kaban
Wiem wróżką nie jesteś ale może jako osoba aktywna na tym forum jesteś w stanie ocenić do jakich cen mogą sięgać zniżki w listopadzie ? 900zł+dodatkowy pad czy Twoim zdaniem ceny zejdą jeszcze niżej ? Co jak co ale Sony w kwestii konsol i tak jest liderem od dawna, a nowa konsola M$ wchodzi w zupełnie inną półkę cenową, gdzie możemy przynajmniej dwa Soniacze kupić, więc czy aż takie obniżki się szykują ?
Plus taki że tydzień temu za te 900zł sprzedałem rocznego XONE S z Forzą
@funshy Stawiam, że w okolicach Black Friday konsolę z 2 padami właśnie będzie można kupić za ~200-210€, może jakieś ciekawsze zestawy z grami niewiele drożej. To jest oczywiście gdybanie. Kwestia czy chcesz czekać prawie 2 miesiące żeby zaoszczędzić 100-150zł, jak można w tym czasie grać w tym czasie.

Ceny raczej bardziej nie spadną - jak pojawiały się promocje po 999zł w Polsce, to wszystkie konsole sprzedawały się bez problemu.
@Kaban
No właśnie, a przez te 2 miesiące to mogę w cenie 100zł bardzo dobrze się bawić, więc chyba zainwestuję. Na okazje rzędu 700zł za konsolkę raczej nie liczę.
Do plusów można zaliczyć dłuższą gwarancję niż w Amazonie, bo tam chyba rok, a w Auchanie 2 z czego rok D2D u Sony bodajże.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje