Ps store turcja

gru 28. 2022
Mam problem z tureckim ps store. Do tej pory płaciłem za plusa i gry przez cinkciarz. Korzystałem z tej metody dobry ponad rok niestety od wczoraj przy zakupie wywala błąd "an unidentified error occurred. Tryb again in a few moments" Czytałem różne rady niestety nic nie pomaga. Wie ktoś jak to naprawić ?
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika jakub.pro
  jakub.pro
  3 godziny siedziałem i próbowałem wszystkimi dostępnymi instrukcjami, wierzcie lub nie ale jak już się wqrwilem to wszedłem normalnie na konsoli, spróbowałem kupić, nie poszło więc molestowałem przycisk X żeby ponowić próbę, za jakimś 20 razem PRZESZLO
  Awatar użytkownika mcb5433
  mcb5433
  Ej potwierdzam tak samo robiłem xd
 2. Awatar użytkownika Fa7aL
  Fa7aL
  Maiłem problem jak chciałem kupić ponownie ps plusa wchodząc w stronę ps plusa i tam próbowałem dodać ps plusa i kupic. Wywalało mi ten sam błąd lub something went wrong. Udało się przedłużyć plusa poprzez wejście na stronę store.playstation.com/ kliknięcie awatara następnie Subscriptions Management -> Buy Again -> Wybierasz plan -> Continue -> accept -> Zaznaczasz "I request immediate access to my purchase ...." i klikasz Order and Pay (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika glovackyy
  glovackyy
  Czyżby płatności kartą z Cinkciarza przestały działać? Próbowałem teraz pobrać CoD:BO na PS5, niestety error "something went wrong". Poczytałem, stwierdziłem że przeloguje się na konsoli, w przeglądarce również. Nie pomogło. Stwierdziłem że dodam jakaś mała płatność na portfel a tu klops. Nie mogę. Specjalnie dodałem nowa kartę na cinkciarz i się nie da, wyrzuca błąd. Próbowałem na 2 VPNach. Bez skutku. Spamowanie na pałę żeby kupić też nie pomogło. Jakieś inne sugestie jak to obejść?
  Awatar użytkownika Marcin_B2c7
  Marcin_B2c7
  Mam ten sam problem.
Awatar użytkownika