PS 4 PRO CUH-7216B - pytanie do znawców

6
gru 4. 2019
Cześć,

czy model ps4 pro CUH-7216B - jest tym najnowszym cichym i niezawodnym? (euro.com.pl/kon…tml) zamierzam zakupić to z tego sklepu i taki model w opisie jest.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
6 Komentarzy
Cześć, nie wiem czy jest najnowszym, ale z tego co czytałem jak szukałem konsoli sobie to właśnie ten model był polecany przez wszystkich jako ten, w którym wyeliminowano problem z głośną pracą.
całka_riemanna04/12/2019 12:48

Cześć, nie wiem czy jest najnowszym, ale z tego co czytałem jak szukałem ko …Cześć, nie wiem czy jest najnowszym, ale z tego co czytałem jak szukałem konsoli sobie to właśnie ten model był polecany przez wszystkich jako ten, w którym wyeliminowano problem z głośną pracą.


Dzięki za odpowiedź.

Ostatecznie zakupiłeś konsole z tym oznaczeniem? jeśli tak, to jak się sprawuje?
Hilaire04/12/2019 12:51

Dzięki za odpowiedź.Ostatecznie zakupiłeś konsole z tym oznaczeniem? jeśli …Dzięki za odpowiedź.Ostatecznie zakupiłeś konsole z tym oznaczeniem? jeśli tak, to jak się sprawuje?Ja szukałem używanej i ostatecznie skończyłem z cuh-7116b, więc za dużo Ci na temat tego nowszego modelu nie mogę powiedzieć :/
Tak. CUH-7216B to najnowszy model ps4 pro. Czy niezawodny? Trudno powiedzieć. Jak będziesz dbał to wszystko będzie niezawodne.
Posiadam ten model i jest spoko, z drugiej strony biurka mam PC który wyje 10x głośniej wiec pewnie ciężko mi się odnieść natomiast dużo zależy od gierki. Grając w gta v konsola jest praktycznie niesłyszalna, w rdr2 wiatraki działają cały czas
kupuj tylko CUH-7216B, to najnowszy i najcichszy model ps4, starsze modele to odkurzacze
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst