Przystawka android tv

14
paź 28. 2019
Witam, mam dosyć leciwy tv LG i chciałbym dokupic przystawke do niego na androidzie - do ogladania tv i zeby dalo sie na nim jakas appke zainstalowac (orange tv go czy cos takiego), ale kompletnie sie na nich nie znam, tv ogladam od czasu do czasu ale przydalo by sie na nim szybko puscic jutubka czy tam tv. Najlepiej w jak najnizszym budzecie. Dzieki z góry
Aktualizacje społecznościowe
Różne
14 Komentarzy
Najlepiej mi box 3 4k, najpotrzebniejsze apki w sklepie googla są. A jak nie ma, to można dograć ręcznie, ściągając pliki .apk aplikacji jaką się chce.
Posiadam MiBox S od roku i również mogę polecić.
SmierdzacyJanusz28/10/2019 22:53

Najlepiej mi box 3 4k, najpotrzebniejsze apki w sklepie googla są. A jak …Najlepiej mi box 3 4k, najpotrzebniejsze apki w sklepie googla są. A jak nie ma, to można dograć ręcznie, ściągając pliki .apk aplikacji jaką się chce.


Też mam mi box i też sobie chwalę. Z używanych przeze mnie aplikacji chyba tylko Amazon Prime nie ma oficjalnie w sklepie.
Pokusi się ktoś o porównanie mi box i google chromecast?
rafal.hawrylak29/10/2019 10:51

Pokusi się ktoś o porównanie mi box i google chromecast?


O to to, chromecast tanszy xd
rafal.hawrylak29/10/2019 10:51

Pokusi się ktoś o porównanie mi box i google chromecast?Mi box ma wbudowanego chromecasta. I działa ok.
jojojooo29/10/2019 11:03

O to to, chromecast tanszy xd


Chromecast to tylko jedna z funkcji, którymi dysponuje mi box... Jeśli chcesz okazyjnie rzucać obraz z tel. na TV i nic więcej - kup Chromecast, ale do oglądania np. HBO czy Netflix raczej nie polecam, bo niewygodne.
Ok, dzięki.
Mam chromecasta już jakiś czas i zastanawiałem się co by mi dał mi box.
rhudhy29/10/2019 12:46

Chromecast to tylko jedna z funkcji, którymi dysponuje mi box... Jeśli c …Chromecast to tylko jedna z funkcji, którymi dysponuje mi box... Jeśli chcesz okazyjnie rzucać obraz z tel. na TV i nic więcej - kup Chromecast, ale do oglądania np. HBO czy Netflix raczej nie polecam, bo niewygodne.


Jestem ciekawy, w jaki sposób oglądanie HBO czy Netflix'a jest lepsze na Mi Box'ie?
bar100429/10/2019 16:54

Jestem ciekawy, w jaki sposób oglądanie HBO czy Netflix'a jest lepsze na M …Jestem ciekawy, w jaki sposób oglądanie HBO czy Netflix'a jest lepsze na Mi Box'ie?


Od czego? Korzystania z tel.? W taki sam, jak używanie nawigacji od korzystania z tel.
Większość na Pepperze oczywiście jak zwykle nie zrozumie, bo jest *taniej*. Ja wolę *wygodniej* - biorę do ręki pilota i oglądam - czy tel. się ładuje, dziecko gra czy cokolwiek. Zresztą nie mieszkam sam, więc żona bierze pilota i ogląda...
No ja glownie potrzebuje tego do odpalenia tego orangetv go wiec pewnie ten chromecast odpada?
rhudhy29/10/2019 17:50

Od czego? Korzystania z tel.? W taki sam, jak używanie nawigacji od …Od czego? Korzystania z tel.? W taki sam, jak używanie nawigacji od korzystania z tel.


Akurat z nawigacji też wolę w telefonie korzystać - po co kupować osobne urządzenie skoro najlepsza, w mojej opinii, nawigacja jest wbudowana w telefon za darmo.
rhudhy29/10/2019 17:50

Większość na Pepperze oczywiście jak zwykle nie zrozumie, bo jest *ta …Większość na Pepperze oczywiście jak zwykle nie zrozumie, bo jest *taniej*. Ja wolę *wygodniej* - biorę do ręki pilota i oglądam - czy tel. się ładuje, dziecko gra czy cokolwiek. Zresztą nie mieszkam sam, więc żona bierze pilota i ogląda...


Większość nie rozumie zapewne dlatego że większość ma telefon pod ręką, więc dla większości nie ma wygodniej, jest tylko drożej za tą samą funkcjonalność, dlatego też byłem ciekawy dlaczego Mi Box jest lepszy w serwisach streamingowych, bo napisałeś jakby był lepszy funkcjonalnie, obiektywnie, a nie subiektywnie.
jojojooo29/10/2019 18:02

No ja glownie potrzebuje tego do odpalenia tego orangetv go wiec pewnie …No ja glownie potrzebuje tego do odpalenia tego orangetv go wiec pewnie ten chromecast odpada?


Jeśli ten orange działa na tel. i umie strumieniować to nie odpada.
bar100429/10/2019 18:05

Akurat z nawigacji też wolę w telefonie korzystać - po co kupować osobne ur …Akurat z nawigacji też wolę w telefonie korzystać - po co kupować osobne urządzenie skoro najlepsza, w mojej opinii, nawigacja jest wbudowana w telefon za darmo.Większość nie rozumie zapewne dlatego że większość ma telefon pod ręką, więc dla większości nie ma wygodniej, jest tylko drożej za tą samą funkcjonalność, dlatego też byłem ciekawy dlaczego Mi Box jest lepszy w serwisach streamingowych, bo napisałeś jakby był lepszy funkcjonalnie, obiektywnie, a nie subiektywnie.


Wszystko jest zawsze subiektywnie. Zawsze i wszędzie przestrzegam przed prawdami objawionymi; Apple jest lepsze - dla mnie, dla Ciebie przecież nie musi. ;-)

PS. Najlepsza navi wg mnie to Waze (gdy masz transmisję) i mam do niej osobną, starą 4-kę iPhone. :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst