Przesyłka z Aliexpres

4
paź 10. 2018
Witam, zamówiłem wkłady do instaxa na Aliexpress z dostawą Aliexpress Standard Shipping. Gdy paczka trafiła do Polski przejęta została przez Pocztex i gdy kurier miała ją dostarczać dostałem powiadomienie SMS. Nikt do mnie nie zadzwonił, a później na trackingu zobaczyłem że została podjęta decyzja o zwrocie przesyłki. Napisałem do Pocztex i odpisali mi że paczka zostanie zwrócona do nadawcy najprawdopodobniej z powodu złego adresu. Mam pytanie czy jak paczka dotrze(o ile w ogóle dotrze)to otrzymam zwrot kosztów towaru? Czy zakładać jakiś spór ze sprzedawcą na PayPal?
Dodam że podałem dobry adres podczas składania zamówienia.
Z góry dziękuję za pomoc
108116-M1p9v.jpg
108116-zhIbc.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
4 Komentarze
A ten ostatni status o doręczeniu, to niby kto odebrał?
1307017-Xbjo8.jpg
podłączam się pod pytanie wielokrotnie zamawiałem coś od majfrendów, czekam sobie teraz na paczkę wchodząć w tracking od 2 tygodni w doręczeniu u nas, wszedłem na stronę poczty polskiej a tam
Przekazano do doręczenia, a następnie po paru godzinach decyzja o zwrocie przesyłki...co teraz należy zrobić aby pieniądze wróciły do mnie ?
Też mi się tak zdarzyło, wg mnie chińczyk wysyłka pustą paczkę z fikcyjnym adresem, lecz w naszym rejonie, tak żeby nie mogła być nigdzie dostarczona. A robi tak kiedy uzna, że mniej na tym straci, lub kiedy skończy mu się towar.

Ciężko aż tak pomylić adres, do tego numer telefonu, żeby od razu wysłali z powrotem do Chin.

Taka teoria.
Edytowane przez: "Cebularis_incredibili" lis 20. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst