Przesyłki krajowe i zagraniczne najtańsze

4
mar 5.
Nawiązując do pepper.pl/promocje/tanie-wysyki-paczek-inpost-kurier-pocztex-kiosk-ruchu-75071
Jakie najtańsze przesyłki można obecnie znaleźć dla zwykłego Kowalskiego (nie przedsiębiorcy)?
Chodzi mi paczkomaty, paczki w ruchu, jak i najtańszego i możliwie najszybszego kuriera.
Oczywiście ważna jest waga i rozmiary, wiec przykladowo wysłanie książki i coś ciężkiego do 5kg i może coś typu pralka 50-60kg.
Proszę o linki i instrukcje w razie czego:)
Kiedy sa jakieś promocje, typu dzień darmowej dostawy?
@Kaban@Cad@zorka co Dyrekcja internetu na to?
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Sendello ma dosyć tanio, sam jednak wole Sendit, przez lata jeszcze mi sie nie zdążyły problemy.
Kurierem taniej, kurjerzy itp. ale najlepiej działa jednak Sendit (pomimo nieco gorszych cen) - potwierdzenia realizacji przychodzą często na ten sam dzień. Brokerów jest masa, różni mają najtańszą ofertę na wybranych przewoźników. Sam korzystam z DPD czasami - był moment że można było bez brokerów za paczkę z książkami zapłacić u nich 12zł (teraz chyba 14).

Na małe paczki najtańsze są paczkomaty (przez Allegro to w ogole najtaniej)/poczta z odbiorem na poczcie (unikam jak ognia).
Kabanmar 6.

Kurierem taniej, kurjerzy itp. ale najlepiej działa jednak Sendit (pomimo …Kurierem taniej, kurjerzy itp. ale najlepiej działa jednak Sendit (pomimo nieco gorszych cen) - potwierdzenia realizacji przychodzą często na ten sam dzień. Brokerów jest masa, różni mają najtańszą ofertę na wybranych przewoźników. Sam korzystam z DPD czasami - był moment że można było bez brokerów za paczkę z książkami zapłacić u nich 12zł (teraz chyba 14). Na małe paczki najtańsze są paczkomaty (przez Allegro to w ogole najtaniej)/poczta z odbiorem na poczcie (unikam jak ognia).


A gdzie masz taniej dpd/dhl niż na sendit? (Oprócz sendello) Bo właściwie na kurierem, taniej bedzie tylko kex i fedex, a na kurierzy najtańszy jest ups za 17,84zł.
Edytowane przez: "Mi." mar 6.
@Mi. Nie wiem który broker teraz jest najtańszy. Używam też Sendita bo jest najwygodniejszy, lub DPDpickup, tam jest chyba do 1kg paczka za 13,99zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje