Przejściówka hdmi>jack

4
cze 23. 2020
Wiem, że są tu osoby o różnych zainteresowaniach, więc mam pytanie. Chciałbym podłączyć telewizor do wzmacniacza za pomocą HDMI ARC, jednak mój rotel posiada jedynie wejścia cinch. Żeby nie kupować nowego wzmacniacza, szukam konwertera hdmi na jack/cinch. Czy możecie coś polecić, co nie pogorszy jakości sygnału i zmieści się w kwocie do 100 max. 150 zł?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
Potrzebny będzie konwerter cyfrowo-analogowy, który będzie konwertował sygnał z HDMI (cyfrowy) na chinche (analogowy). Jak będzie z jakością - zależy od jakości samego konwertera. Pytanie czy nie będzie prościej puścić po prostu dźwięku z np. minijack'a (jeśli telewizor posiada takie wyjście audio). Dzięki temu nie trzeba będzie używać żadnych konwerterów.
miszkurkam25/06/2020 00:45

Potrzebny będzie konwerter cyfrowo-analogowy, który będzie konwertował syg …Potrzebny będzie konwerter cyfrowo-analogowy, który będzie konwertował sygnał z HDMI (cyfrowy) na chinche (analogowy). Jak będzie z jakością - zależy od jakości samego konwertera. Pytanie czy nie będzie prościej puścić po prostu dźwięku z np. minijack'a (jeśli telewizor posiada takie wyjście audio). Dzięki temu nie trzeba będzie używać żadnych konwerterów.


Dzięki, ale to wszystko wiem, dlatego poszukuję konkretnego urządzenia. Do tej pory korzystałem po prostu z gniazda słuchawkowego, jednak Philips sobie wymyślił, że po aktualizacji, słuchawki i głośniki telewizora można regulować niezależnie. Wróciłem na jakiś czas do starego systemu, ale jednak nowszy działa szybciej i stabilniej, dlatego szukam alternatywy dla downgradu.
Nie kupisz porządnego dac za 100-150zł. Podaj model tego wzmacniacza
Najwspanialszypawel27/06/2020 21:05

Nie kupisz porządnego dac za 100-150zł. Podaj model tego wzmacniacza


To wiem, nie szukam porządnego, tylko najlepszego w tej kwocie. Rotel ra-930ax
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst