Przejściówka, adapter z chińskiej wtyczki na europejską

3
lis 19. 2017
Witajcie. Chciałbym poruszyć temat przejściówki zasilania z chińskich wtyczek na wtyczki europejskie. A dokładniej chodzi mi o to aby znaleźć adapter, który będzie na tyle ciasny aby wtyczka stabilnie siedziała w gniazdku.
Wiem, że "frendy" zawsze że sprzętem przysyłają przejściówki ale w mojej opinii są one słabej jakości, co moim zdaniem stanowi ryzyko wypięcia się wtyczki lub jakiegoś niekontrolowanego spięcia.
Jakie jest Wasze doświadczenie na temat adapterów? Używacie jakiś ciekawych, zapewniających stabilne "siedzenie" w gniazdku? Co możecie polecić?
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Mnie Banggood przesłał do smartfona przesłał właśnie taką ciasną o jakiej piszę - może nie jest estetyczna, ale stabilna :-)
Dziwne, że jakieś xiaomi nie wymyśliło jeszcze listwy zasilającej z chińskimi gniazdami i europejską wtyczką. To byłby u nas hit
pmkpiklis 19. 2017

Mnie Banggood przesłał do smartfona przesłał właśnie taką ciasną o jakiej p …Mnie Banggood przesłał do smartfona przesłał właśnie taką ciasną o jakiej piszę - może nie jest estetyczna, ale stabilna :-)

No właśnie a mi nie. Przyszedł mi teraz router Xiaomi Mi 3g wcześniej odkurzacz iLife V7 i obydwie przejściówki latają ja żyd po pustym sklepie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje