Promocje w USA

6
lis 22. 2019
Czy znacie jakiś odpowiednik Peppera ale dla rynku USA?
Ewentualnie inny agregator promocji dla tamtego rynku.
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
6 Komentarzy
slickdeals.net/
Innych nie kojarzę. Jak przypomnę sobie o jakiś innych to dam znać
Edytowane przez: "Miki99" lis 22. 2019
Rodzice się wybierają.
Miki9922/11/2019 15:08

slickdeals.net/ Innych nie kojarzę. Jak przypomnę sobie o jakiś innych to d …slickdeals.net/ Innych nie kojarzę. Jak przypomnę sobie o jakiś innych to dam znać


A istnieje jakiś sposób aby paczka dotarła z us do pl?
beltor0122/11/2019 23:30

A istnieje jakiś sposób aby paczka dotarła z us do pl?


Ale chodzi ci o wysłanie prywatnie paczki od kogoś z usa do pl czy bardziej ci chodzi aby kupić coś w sklepie i żeby jakaś firma ci to wysłała do pl ?
Miki9923/11/2019 20:09

Ale chodzi ci o wysłanie prywatnie paczki od kogoś z usa do pl czy b …Ale chodzi ci o wysłanie prywatnie paczki od kogoś z usa do pl czy bardziej ci chodzi aby kupić coś w sklepie i żeby jakaś firma ci to wysłała do pl ?


Czy masz doświadczenie z prywatnymi paczkami? Kiedyś dostałem od znajomego suple z johimbiną, która jest nielegalna w UE i dotarło bez przygód. Zastanawiam się nad wysyłka zegarka ale możliwość odliczenia cła/vatu trochę mnie stopuje z decyzją.
Michał_S25/11/2019 21:13

Czy masz doświadczenie z prywatnymi paczkami? Kiedyś dostałem od znajomego …Czy masz doświadczenie z prywatnymi paczkami? Kiedyś dostałem od znajomego suple z johimbiną, która jest nielegalna w UE i dotarło bez przygód. Zastanawiam się nad wysyłka zegarka ale możliwość odliczenia cła/vatu trochę mnie stopuje z decyzją.


Wszystko zależy na kogo trafisz tak naprawdę. Jeśli ktoś wysyła ci paczkę z USA to może to zrobić jako "gift". Bezpieczną granicą jest poniżej 200 zł jeśli chodzi o urząd celny. Ale to też jest loteria. Jak pisałem wyżej kupisz coś, trafisz na kolesia któremu coś się nie spodoba i pyk otwarta paczka. Zamawiałem pare razy z USA i na swojej skórze mogę powiedzieć że 2 razy udało się bez cła Ale za ostatnią którą dostałem rok temu musiałem zapłacić. Komuś coś się nie spodobało i została otwarta. Zawsze możesz skorzystać z firm świadczących usługi wysyłek paczek z USA , zadzwoń i się zapytasz jakie jest prawdopodobieństwo złapania paczki. Myślę że oni jakieś dane zbierają na ten temat
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst