Proline grozi pozwem za zgłoszenie reklamacji

28
wrz 26. 2019
wykop.pl/lin…ie/

wykop.pl/lin…pu/

Czy ta sytuacja zalicza się do zbanowania Proline z Peppera? @Kaban

W dodatku to chyba jedyny sklep w XXI wieku, który nie uznaje zwrotu 14 dni na dany produkt jak zamówi się go na ich stronie przez internet i odbierze towar w salonie, bo uznają to sobie jako "rezerwację".
Aktualizacje społecznościowe
28 Komentarzy
Euro RTV AGD też nie uznaje 14 dni bez podania przyczyny, ale jak nie jest używane to można zwrócić bez problemu.

Odnośnie Proline, jestem za banem, a najmniej bojkotem firmy
Prawo Masz po swojej stronie i sklep musi ustąpić,a co do sklepu,nigdy nie miałem żadnych problemów.
Krzyszta26/09/2019 23:23

Prawo Masz po swojej stronie i sklep musi ustąpić,a co do sklepu,nigdy nie …Prawo Masz po swojej stronie i sklep musi ustąpić,a co do sklepu,nigdy nie miałem żadnych problemów.


Problemy zaczynają się przy reklamacji. Reklamowałeś coś u nich z pozytywnym skutkiem?
slince126/09/2019 23:25

Problemy zaczynają się przy reklamacji. Reklamowałeś coś u nich z pozy …Problemy zaczynają się przy reklamacji. Reklamowałeś coś u nich z pozytywnym skutkiem?


Nie,ponad 10 zakupów i wszystko śmiga.
Edytowane przez: "Krzyszta" wrz 26. 2019
stfpl26/09/2019 23:14

Euro RTV AGD też nie uznaje 14 dni bez podania przyczyny, ale jak nie jest …Euro RTV AGD też nie uznaje 14 dni bez podania przyczyny, ale jak nie jest używane to można zwrócić bez problemu.Odnośnie Proline, jestem za banem, a najmniej bojkotem firmy


Bo oni też traktują jako rezerwację i płaci się w sklepie. I nie tak do końca przyjmują bez problemu. Niedawno nie chcieli przyjąć słuchawek bluthooth, "bo były parowane z urządzeniem". To jak niby je przetestować? Trzeba było rozmawiać z kierownikiem, na szczęście skończyło się dobrze, ale mam do nich już anty.
Cholera, dopiero przeczytałem te wrzutki o Proline. Też jestem za banem, bo to jakieś nieporozumienie. Na pewno trafia na ban-listę w Tweakerze, ale może i administracja się postawi w takiej sytuacji?
Jesli przez strone sie tylko rezerwuje to maja takie prawo na to wychodzi... Ja w prolinie kupilem juz dziesiatki a moze i juz setka pekla rzeczy i nigdy nie mialem zadnego problemu...
payu.pl/blo…aru
Edytowane przez: "Frog" wrz 27. 2019
Bardzo ważna rzecz, która warto zapamiętać, a z której prawie nikt w Polsce nie korzysta - Chargeback czyli tzw „reklamacja” w banku dotyczy tylko i wyłącznie jeśli zapłaciłeś za produkt karta płatnicza, to jest kolejna droga złożenia reklamacji, możesz to zrobić jeśli nie byłeś zadowolony z produktu lub coś z nim nie było halo.

Poczytajcie na internetach o tym, wbrew pozorom to działa, tylko poleca się wcześniej wykorzystać inne drogi reklamacji i jak skutku nie będzie to złożyć Chargeback w oddziale naszego banku.
Ćwiczyłem, działa. Wtedy to sprzedawca musi udowodnić że było o.k.
SirNiedźwiedź27/09/2019 01:50

Bo oni też traktują jako rezerwację i płaci się w sklepie. I nie tak do koń …Bo oni też traktują jako rezerwację i płaci się w sklepie. I nie tak do końca przyjmują bez problemu. Niedawno nie chcieli przyjąć słuchawek bluthooth, "bo były parowane z urządzeniem". To jak niby je przetestować? Trzeba było rozmawiać z kierownikiem, na szczęście skończyło się dobrze, ale mam do nich już anty.


Zapłaciłem przez internet, ale gdybym musiał to bym walczył. Ogólnie nie ufam RTV Euro AGD
DarekD27/09/2019 08:39

Ćwiczyłem, działa. Wtedy to sprzedawca musi udowodnić że było o.k.


Dokładnie, Ty zgłaszasz reklamacje, bank słucha Ciebie i slucha drugiej strony, druga strona musi udowodnić, ze było okej, a Ty w razie czego trzymasz wadliwa rzecz
daqu27/09/2019 06:59

Bardzo ważna rzecz, która warto zapamiętać, a z której prawie nikt w Pols …Bardzo ważna rzecz, która warto zapamiętać, a z której prawie nikt w Polsce nie korzysta - Chargeback czyli tzw „reklamacja” w banku dotyczy tylko i wyłącznie jeśli zapłaciłeś za produkt karta płatnicza, to jest kolejna droga złożenia reklamacji, możesz to zrobić jeśli nie byłeś zadowolony z produktu lub coś z nim nie było halo. Poczytajcie na internetach o tym, wbrew pozorom to działa, tylko poleca się wcześniej wykorzystać inne drogi reklamacji i jak skutku nie będzie to złożyć Chargeback w oddziale naszego banku.


Karta płatnicza - wydaje mi się, ze tez tyczy się płatności internetowych, wszystkich płatności, które płacisz za pomocą banku, a nie czysto gotówka
daqu27/09/2019 14:58

Karta płatnicza - wydaje mi się, ze tez tyczy się płatności internetowych, …Karta płatnicza - wydaje mi się, ze tez tyczy się płatności internetowych, wszystkich płatności, które płacisz za pomocą banku, a nie czysto gotówka


Na przelew na konto to nie działa
Edytowane przez: "voodoo69" wrz 27. 2019
Kiedyś kupiłem tam sporo sprzętu, bo taniej nie było nigdzie. Dobrze, że nie musiałem go reklamować. Szkoda, że tak to u nich wygląda, no i raczej nikomu bym już nie polecał.
voodoo6927/09/2019 15:31

Na przelew na konto to nie działa


Dobrze wiedzieć! Chociaż wydawało mi się, ze jednak to również obejmuje 👌
Myślałem że morele nic nie przebije ale chyba to jest no1
Edytowane przez: "www" wrz 30. 2019
Zasubskrybowane, dzięki za cynk
Kupowałem u nich bardzo dużo rzeczy, składałem nie jeden raz pc sobie jak i znajomym. Jak coś nie działało to spokojnie mogłem wymienić. Nie było żadnego problemu, tylko to było jakiś czas temu. Teraz może polityka sklepu się zmieniła, nie wiem. Miałem nawet tak, że stare części sprzedawałem serwisanrowi, trochę dziwne bo sklep kiedyś trzymał poziom.
To nie jest ogólny problem z proline, a głównie z produktami xiaomi tam sprzedawanymi. 3 tygodnie temu kumpel trafił na wadliwą płytę główną - sprawdzili na miejscu, potwierdzili i bez problemu wymienili na nową.
Zwroty na 14 dni mnie osobiście wiszą - nie po to decyduję się na kupno żeby oddawać - to dobre dla Januszy i kombinatorów.
A moim zdaniem to konsumenci mają za dużo praw W głowie się przewraca
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst