Programy Poleceń

4
mar 7.
Jest wiele apek do zarobieniu na bonusach i wielu ludzi się tym zajmuje że tak powiem "zawodowo" . Często potrzebny jest transfer pieniężny i tu moja prośba/ pytanie. czy jest jakaś organizacja lub prywatne osoby które w zamian za skorzystanie z ich polecenia "założy" wymaganym depozyt wyjaśni krok po kroku co i jak etc.?? Pytam bo jest wiele okazji czasowych do zarobienia dodatkowej kasy ale nie zawsze chajs się zgadza albo ktoś powali kolejność ( czyt. ja ) i przez to przepada darmowa kasa Chciałbym zrobić taki spis najlepszych najbezpieczniejszych apek dlatego interesuje mnie BBC zy Macie jakieś namiary na takich ludków ?? Ogólnie czy macie jakieś spostrzeżenia nt tych całych programów poleceń.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
Na wszystkich tych programach jesteś tylko trybikiem gdzie najlepszy bonus ciągnie osoba z pierwszej linii.
www08/03/2020 15:03

Na wszystkich tych programach jesteś tylko trybikiem gdzie najlepszy …Na wszystkich tych programach jesteś tylko trybikiem gdzie najlepszy bonus ciągnie osoba z pierwszej linii.


Cos za coś No i od czegos trzeba zacząć. Chcialem sie zorientowac czy sa ludzie ktorzy pomogą na poczatku przeciex tez maja z tego korzysc
Taka nowsza wersja Amber
eter08/03/2020 16:45

Taka nowsza wersja Amber


Biore to pod uwage ale bardziej chodzilo mi o to czy na poziomie " pionka" w tym calym systemie zyskujac np tylko za polecenie lub niewielki depozyt istnieje jakies duuuuze ryzyko lub czy osoby ktore hurtowo polecaja są skolonne wzamian za zyskanie bonusa pożyczyć depozyt..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst