Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Problemy sprzedawców z SHOPEE - problem z wyplacaniem pieniędzy

sty 12. 2023
Tak jak wiemy "platforma Shopee Polska kończy działalność. Od 13. stycznia 2023 r. godz. 23:59 możliwość składania nowych zamówień za pośrednictwem platformy Shopee Polska zostanie wstrzymana"

Ta wiadomość zaskoczyła nie tylko kupujących, ale i sprzedawców.
Wielu sprzedawców zaraz po ogłoszeniu zamknięcia polskiej wersji Shopee zdecydowało się wypłacić zgromadzone tam środki jednak sporo z nich narzeka, że są z tym trudności:
"Nie można pieniędzy wypłacić. Błąd spróbuj ponownie", "Konto bankowe jest sprawdzone ale nadal nie moge wyplacic od kilku miesięcy. Jak mam wypłacić swoje piniądze?!", "ja tez nie mogę dokonać wypłaty, weryfikacja wszystkich dokumentów jest zaktualizowana, a mimo wszystko nie działa"
Więcej o problemach możemy przeczytać na Facebookowej grupie Shopee - zjednoczeni sprzedawcy.

Jeden ze sprzedawców narzeka , że został tak późno powiadomiony: "Mogli poinformować chociaż miesiąc wcześniej o takiej decyzji. Mimo wszystko zebrałem na shopee kilkadziesiąt stałych klientów. Nie mam możliwości do przerzucenia ich na inna platformę z informacją".
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

19 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  [deleted]
  Avatar
  W jakim sensie zamrażać bo mi wszystkich około 30 zamówień anulowali tylko ewidente błędy cenowe. Wtedy dostalem za to kupony
 2. Avatar
  Jak kończy się działalność pokazał Jokr. Można? Można. Azjatyckie standardy ;). (Edytowano)
 3. Avatar
  12400950-OSrv7.jpg
  To było do przewidzenia
 4. Avatar
  Ogólnie zaczęło się od problemów w samej Azji
Avatar