Niestety, ta dyskusja już wygasła
lis 20. 2020
Słuchajcie mam pytanie. Na aliexpress kupuje już dlugo (2 lata) ale pierwszy raz mam taką sytuację. Otóż od miesiąc Aliexpress przedłuża ofertę o czekaniu 10 dni. Zwykle po upływie tego czasu zwracali pieniądze za produkt. Jednak teraz jest inaczej. Cały miesiąc czekam, zmieniam komentarz, a oni automatycznie odnawiają te 10 dni.
Co zrobić? Czy ktoś miał taką sytuację ?
Przesyłka w drodze od 83 dni.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj
12 Komentarzy
 1. Avatar
  O ile pamiętam to do 120 dni mogą. Jaki masz ostatnie zdarzenie w pewnie estymowanym trackingu?
 2. Avatar
  Autor
  asimply20/11/2020 12:32

  O ile pamiętam to do 120 dni mogą. Jaki masz ostatnie zdarzenie w pewnie e …O ile pamiętam to do 120 dni mogą. Jaki masz ostatnie zdarzenie w pewnie estymowanym trackingu?


  Nadejście do sortowni (w kraju wysyłki) z 30.08.2020
 3. Avatar
  No to faktycznie przeginają, bo nie opuściła nawet Chin, a akurat tam jeszcze tracking działa. Ciśnij na zamknięcie sporu na Twoją korzyść. Jeśli nie, zagroź chargebackiem.
  Edytowane przez: "asimply" lis 20. 2020
 4. Avatar
  Autor
  asimply20/11/2020 12:58

  No to faktycznie przeginają, bo nie opuściła nawet Chin, a akurat tam je …No to faktycznie przeginają, bo nie opuściła nawet Chin, a akurat tam jeszcze tracking działa. Ciśnij na zamknięcie sporu na Twoją korzyść. Jeśli nie zagroź chargebackiem.


  Tyle że nie wiem gdzie pisać Daje cały czas nowe kom, a bot cały czas daje nową ofertę żebym 10 dni czekał.
  Edytowane przez: "20Ptyle" lis 20. 2020
 5. Avatar
  Autor
  Chargeback też nie zrobię bo blikiem płace
  Edytowane przez: "20Ptyle" lis 20. 2020
 6. Avatar
  Napisz do supportu Ali. Tylko wywołaj live agent.

  Jeśli płaciłeś Blikiem to problem. Na Ali nigdy nie płaci się bez karty, bo ta ich ochrona jest iluzoryczna.
 7. Avatar
  Autor
  asimply20/11/2020 13:52

  Napisz do supportu Ali. Tylko wywołaj live agent. Jeśli płaciłeś Blikiem to …Napisz do supportu Ali. Tylko wywołaj live agent. Jeśli płaciłeś Blikiem to problem. Na Ali nigdy nie płaci się bez karty, bo ta ich ochrona jest iluzoryczna.


  Możesz dać jakieś zdjecie, bo jak na razie pisałem przez jakiegoś bota Eva czy coś.
  Karta nie płacę bo miałem z tym problem. Kiedyś kupowałem i mi zablokowali kartę. No ale zobaczę może się przesiądę na płatność kartą.
  Edytowane przez: "20Ptyle" lis 20. 2020
 8. Avatar
  Autor
  5599383-hd7rz.jpgZawsze na tym się kończy zero odpowiedzi
 9. Avatar
  Musisz wywołać bota przez te sugerowane pytania. W pewnym momencie pojawi się coś takiego jak "kontakt z live agent".
 10. Avatar
  A nie jest tak teraz, że 90 dni trzeba czekać na dostawę (max) i dopiero potem otworzyć "dispute"? Mnie przychodzi na maila bodajże jakieś powiadomienie, że czas na potwierdzenie otrzymania mija i jak minie to przy zamówieniu klikam "open dispute", uzupełniam że nie otrzymałem towaru i zawsze dostaję zwrot kasy.
 11. Avatar
  Autor
  markar20/11/2020 23:32

  A nie jest tak teraz, że 90 dni trzeba czekać na dostawę (max) i dopiero po …A nie jest tak teraz, że 90 dni trzeba czekać na dostawę (max) i dopiero potem otworzyć "dispute"? Mnie przychodzi na maila bodajże jakieś powiadomienie, że czas na potwierdzenie otrzymania mija i jak minie to przy zamówieniu klikam "open dispute", uzupełniam że nie otrzymałem towaru i zawsze dostaję zwrot kasy.


  Ja już 30 dni temu miałem możliwość otwarcia dyskusji :/ , w większości przesyłek dostawałem zwrot już po 60-70 dniach (jeśli nie przyszła przesyłka), a tu jest już 83 i nadal nic. Cóż zostaje mi tylko czekać
 12. Avatar
  markar20/11/2020 23:32

  A nie jest tak teraz, że 90 dni trzeba czekać na dostawę (max) i dopiero po …A nie jest tak teraz, że 90 dni trzeba czekać na dostawę (max) i dopiero potem otworzyć "dispute"? Mnie przychodzi na maila bodajże jakieś powiadomienie, że czas na potwierdzenie otrzymania mija i jak minie to przy zamówieniu klikam "open dispute", uzupełniam że nie otrzymałem towaru i zawsze dostaję zwrot kasy.  Z tym zawsze to różnie bywa, a ostatnio to już bardzo różnie. Mnie już gierki Ali męczą. Przesyłki bez trackingu międzynarodowego, śledzić je można praktycznie tylko na terenie Chin, ale idą nawet szybko. Do czasu jak.. Trafia taka do Polski do jednego z tych g......ch pośredników tzw. last mile carrier i wisi sobie. Jeden miesiąc, drugi miesiąc. Jak szczęśliwie wyruszy to zdarza się, że do kolejnego pośrednika. A czajniki przedłużają ochronę.
  Edytowane przez: "asimply" lis 21. 2020
Prześlij Komentarz
Avatar