gru 1. 2022
Odesłałem zwrot do amazon.it, ale zapomniałem żeby wydrukować 2 kody qr, które sie dostaje po złożeniu wniosku o zwrot ( jeden na pczake drugi do paczki ), pytanie co teraz? Zwrot jest u nich od ponad 2 tygodni i kasy nie ma, Oni w ogóle mogą go jakoś przetworzyć abym dostał refund? Etykiete musiałem sobie kupić sam, bo tam nie dają prepaid, więc nie mają wglądu w status zwrotu.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

8 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Wejdź na chat pomoc Amazonu. Obsługa po Polsku i problem rozwiążesz w parę minut.
  Avatar
  IT nie ma obsługi po Polsku, ale fakt, czat może pomóc, choć zapewne usłyszy, że mają czas na zwrot ileś tam dni roboczych. Problemem jest też to, że do IT się samemu wysyła, więc nie mają wglądu w tracking.
  Zamiast czatu (albo dodatkowo) można do nich wysłać maila (jest opcja kontaktu po angielsku), opisać sytuacje, że paczka wysłana i już u nich 2tyg zamieścić nr listu przewozowego, link do trackingu, fv za transport itp itd i czekać na odpowiedź. Co do samych tych kodów kreskowych, parę razy jak robiłem zwrot to też zapominałem, ale nie miałem z tym żadnych problemów, tyle tylko, że zwroty były na dużo mniejsze kwoty
 2. Avatar
  Spokojnie dostaniesz zwrot ale trzeba się upomnieć o swoje. Na przykładzie DE gdy zwracałem monitor do niemieckiego Amazon Warehouse od razu dostałem pieniądze po dostarczeniu przesyłki, natomiast o paczki wysłane do Amazon Retourencenter zawsze muszę pisać do supportu o refund.
 3. Avatar
  Autor
  Dobra dzięki panowie. Na wszystko co napiszę, odpisują że należy poczekać do 30 dni więc mam nadzieje, że do tego czasu wszystko się wyjaśni. Na teraz chyba nie mogę wiele zdziałać
  Avatar
  Bardziej może chodzić o to że to kawał hajsu, a chyba też im ostatnio ciężko (patrz kurs akcji). (Edytowano)
Avatar