Problem z routerem Xiaomi

1
wrz 20. 2020
Witam. Z góry piszę, że jestem zielona w temacie routerów. Mam router Xiaomi 4a Giga Version i od roku cały czas działał - do dziś.
Tak jak na zdjęciu - pomarańczowa dioda świeci się ciągłym światłem, natomiast niebieska mruga. Podłączając kabel internetu do laptopa internet działa, natomiast w routerze już nie. Przy normalnym trybie pracy lewa dioda świeciła się na niebiesko natomiast prawa również mrugała niebieskim światłem. W aplikacji MiWiFi nie znajduje mi urządzenia. Resetowalam urządzenie przez 30sec niestety nie dało to żadnych efektów. Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję
300522-JNNeL.jpg300522-hnggh.jpg300522-3voKE.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
1 Komentarz
Trzeba w instrukcji odczytać co te kolorki oznaczają
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst