Opublikowano 18 lipca 2023

Problem z Realme 9 Pro Plus 5G - nie przechodzcie na Android 13

Skusiłem się na Realme 9 Pro Plus 5G z jednej z wstawek na Pepperze. Telefon zrobił na mnie dobre pierwsze wrażenie, aż do czasu, gdy wgrałem najnowszą aktualizację.
Po aktualizacji do Android 13 pogorszyła się jakość zdjęć, 5G bardzo słabo działa, bateria rozładowuje się znacznie szybciej, ale najgorsze jest to nagrzewanie się telefonu. Robi się po prostu gorący na tyle, że nieprzyjemnie się go trzyma.

Please, pomocy. Jak bezpiecznie wrócić do Androida 12? Na YT są różne filmiki, ale jak pobierze się Rollback package, to pliki i tak nie przechodzą weryfikacji przy próbie lokalnej instalacji.
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika djluke
  Skoro i tak chcesz (czy nie chcesz, ale musisz) usunąć dane to najpierw przywróć ustawienia fabryczne. Często to pomaga po dużych aktualizacjach.
  Awatar użytkownika Pablo_Pablinski
  Autor
  To są błędy, o których ludzie piszą licznie w internecie i o których powstają filmy na YT - taki reset niestety nic nie da
 2. Awatar użytkownika Dydy.Dydy
  Na 4pda masz wątek jak wrócić na 12 , ja też będę jeszcze raz wracał z względu na to że się wolniej ląduje na 13.
  Awatar użytkownika Pablo_Pablinski
  Autor
  Spróbuj tego, co mi sugerował kolega wyżej- po resecie do zera, bateria nadal spada szybko, ale nie tak dramatycznie jak po samej aktualizacji.
  Zaczynam myśleć, że ten telefon ma po prostu słaba baterie
 3. Awatar użytkownika luko
  O jaki model chodzi? RMX3393?
 4. Awatar użytkownika czok92
  Nowsze aktualizacje coś poprawiły czy wróciłeś do andka 12?. Bo ja siedzę na 12 i się zastanawiam czy aktualizować czy nie bo w sumie niedługo pewnie 14
Awatar użytkownika