Problem z płatnością Revolutem na Aliexpress

11
sie 29. 2020
Cześć, od kilku dni jestem użytkownikiem karty Revolut. Na konto wpłaciłem środki, przewalutowałem na dolary i chciałem zapłacić za zakupy na Aliexpress. I tu pojawia się problem wpisałem dane karty klikam zapłać i wyskakuje następujący błąd CSC_7200026. Jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
11 Komentarzy
Po co robiłeś
przewalutowanie?
Chucky29/08/2020 11:26

Po co robiłeśprzewalutowanie?


Chciałem zapłacić w dolarach
Ja zawsze płacę mając zł

4994161-HGz68.jpg
4994823-uoUVg.jpg
Czy w ustawieniach zabezpieczeniach karty masz zgodę na transakcje online
1. Nie musisz bawić się w przewalutowania na revolut. Wystarczy że masz złotówki. Jeśli kupujesz coś np w dolarach, to automatycznie bierze ze złotówek po bieżącym kursie. No chyba że planujesz większe zakupy w weekend. To wtedy wymień na dolary na tygodniu, bo w weekend jest gorszy kurs.
2. Błąd nie dotyczy revoluta, tylko aliexpress. To u nich jest podejrzenie dziwnego działania. Np logowałeś się z różnych ip i sprzętów, płaciłeś na różne sposoby w krótkim czasie, robiłeś ostatnio sporo zakupów, albo na nowym koncie. To loteria co ich uruchamia. Ale to nie ma związku z samym revolutem.
Pomysł jest taki, że albo poczekać i samo minie, albo wysłać to co chcą. W drugim przypadku osobiście wolałbym nowe konto założyć
szady29/08/2020 14:49

1. Nie musisz bawić się w przewalutowania na revolut. Wystarczy że masz zł …1. Nie musisz bawić się w przewalutowania na revolut. Wystarczy że masz złotówki. Jeśli kupujesz coś np w dolarach, to automatycznie bierze ze złotówek po bieżącym kursie. No chyba że planujesz większe zakupy w weekend. To wtedy wymień na dolary na tygodniu, bo w weekend jest gorszy kurs.2. Błąd nie dotyczy revoluta, tylko aliexpress. To u nich jest podejrzenie dziwnego działania. Np logowałeś się z różnych ip i sprzętów, płaciłeś na różne sposoby w krótkim czasie, robiłeś ostatnio sporo zakupów, albo na nowym koncie. To loteria co ich uruchamia. Ale to nie ma związku z samym revolutem. Pomysł jest taki, że albo poczekać i samo minie, albo wysłać to co chcą. W drugim przypadku osobiście wolałbym nowe konto założyć


Nic z tych rzeczy nie robiłem, ale po wielu próbach w różnym odstępie czasu nagle płatność przeszła.
Edytowane przez: "MajQ" sie 29.
Dlatego napisałem, że to loteria co ich uruchamia. Podobnie z jakimiś blokadami czy banami. Jest dużo teorii, ale ciężko o ich potwierdzenie, bo żadna z nich nie jest regułą.
Tego typu blokady są zazwyczaj przy multikontach
leopardzik7729/08/2020 19:32

Tego typu blokady są zazwyczaj przy multikontach


Konto mam od zawsze jedno
Też mam tylko jedno konto i wczoraj miałem identyczny problem (jednorazowa karta Revolut).
Spróbuję przeczekać, na chwilę obecną płacę BLIKIEM.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst