Problem z paczką.

6
lip 13. 2020
Hej, może ktoś wie co się dzieje z tą paczka bo ja nie ogarniam, a paka tak wisi od miesiąca?
280364-5EmTb.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
6 Komentarzy
I jeszcze powisi. Uroki Ali.
W przypadku najtańszych ekonomicznych wysyłek, to standard. Musisz cierpliwie czekać. Na przyszłość, jeśli zależy Ci na czasie, radze wybierać przesyłki ASS. Te w zdecydowanej większości dochodzą bardzo szybko.
Pierwsza paczka z Ali... No niestety za niewiedzę się płaci i w moim przypadku czasem oczekiwania :-P
Jeśli jest coś zabawnego w tym wszystkim to fakt, że paczki z Chin często najwięcej czasu spędzają... w Polsce, walając się po sortowniach lub w punktach celnych.
azaber13/07/2020 09:26

W przypadku najtańszych ekonomicznych wysyłek, to standard. Musisz c …W przypadku najtańszych ekonomicznych wysyłek, to standard. Musisz cierpliwie czekać. Na przyszłość, jeśli zależy Ci na czasie, radze wybierać przesyłki ASS. Te w zdecydowanej większości dochodzą bardzo szybko.Przecież prawdopodobnie to właśnie ASS przez Singapur. Paczki ASS również potrafią dotrzeć po ponad 2 miesiącach.
asimply13/07/2020 11:36

Przecież prawdopodobnie to właśnie ASS przez Singapur. Paczki ASS również p …Przecież prawdopodobnie to właśnie ASS przez Singapur. Paczki ASS również potrafią dotrzeć po ponad 2 miesiącach.


Przecież to prawdopodobnie... Pewne jest to że autor nawet nie podał rodzaju przesyłki, a tylko niewiele mówiący screen, więc nie ma co gdybać. Średni czas doręczenia ASS 0045 to kilkanaście dni, więc jeżeli mamy gdybać to stwierdzamy że nie jest to ASS.
Edytowane przez: "iris98" lip 20.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst