Problem z LITB i Revolutem

8
maj 17. 2018
Placiłem za Leeco LeRee cośam cośtam, pieniądze z revoluta ściągnęło, płatność dalej wisi jako oczekująca. Czy ktoś z was miał podobnie ?
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Ostatnio parę osób, gdy kupowało hulajnogi miało taki problem. Cofali im płatność, a hajs chyba wracał na konto. Płaciłeś przez PayPala?
Edytowane przez: "Jacek.Nowak" maj 17. 2018
Jacek.Nowakmaj 17. 2018

Ostatnio parę osób, gdy kupowało hulajnogi miało taki problem. Cofali im pł …Ostatnio parę osób, gdy kupowało hulajnogi miało taki problem. Cofali im płatność, a hajs chyba wracał na konto. Płaciłeś przez PayPala?


No własnie nie Kartą Revoluta bezpośrednio.
Swoją drogą support LITB to masakra - dwa razy mi to samą formułkę o tym, że transakcje międzynarodowe do 7 dni trwają wkleili. Odpisałem im, że to transakcja kartowa i że nie ma takiej opcji.
No niestety delikatnie mówiąc to nie jest to zbyt rzetelny sklep. Pozostaje cierpliwie czekać i od czasu do czasu cisnąć ich support. Na przyszłość płać PayPalem bo naprawdę nie warto ryzykować. W PayPalu możesz otworzyć spór i to oni wtedy martwią się o odzyskanie twojej kasy.
Jacek.Nowakmaj 17. 2018

No niestety delikatnie mówiąc to nie jest to zbyt rzetelny sklep. P …No niestety delikatnie mówiąc to nie jest to zbyt rzetelny sklep. Pozostaje cierpliwie czekać i od czasu do czasu cisnąć ich support. Na przyszłość płać PayPalem bo naprawdę nie warto ryzykować. W PayPalu możesz otworzyć spór i to oni wtedy martwią się o odzyskanie twojej kasy.


Jak to mówią - mądry Polak po szkodzie. Nie wiem czy coś więcej tam kupię. Zawsze jakieś problemy. Z drugiej strony na takim Aliexpress - skończyła mi się ochrona, zapomniałem o zakupie, paczka nie przyszła, sprzedawca niby ok, ale numer przesyłki chyba lewy. Co zrobiło Aliexpress ? Oddali pieniądze co do grosza, pomimo tego że mogli mnie spławić bo to ja dałem ciała.
Edytowane przez: "slagger" maj 17. 2018
Aliexpress ma swój wewnętrzny system i tam nawet gdybyś chciał to nie zapłacisz PayPalem. W przypadku innych stron nie jest już tak kolorowo.
Ja mialem akcje z LITB, produkuje sie po angielsku z supportem wymieniłem kilka wiadomości a nagle na koniec ziomek mi odpisuje po polsku taka ciekawostka
Benek_maj 19. 2018

Ja mialem akcje z LITB, produkuje sie po angielsku z supportem wymieniłem …Ja mialem akcje z LITB, produkuje sie po angielsku z supportem wymieniłem kilka wiadomości a nagle na koniec ziomek mi odpisuje po polsku taka ciekawostka


Ja jeszcze nic poza odpowiedź z automatu nie dostałem - płatności międzynarodowe do 7 dni, tylko tyle, że ja kartą zapłaciłem. Czarno to widzę. Pierwszy raz mam taki problem.
Edytowane przez: "slagger" maj 19. 2018
Dla potomnych : dostałem zwrot po tygodniu "pałowania" się z LITB. Dostałem z 5 wiadomości z automatu i dopiero potem łaskawie odpisali, że dali do wyjaśnienia w dziale płatności. Z Tomtopa paczki nie dochodzą, z LITB albo problemy z długą wysyłką albo z płatnościami, z Gearbesta paczki potrafią po 2 miesiąće dochodzić. Ehh, ciężkie życie cebulaka.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje