Problem z Athame i Tidalem?

55
mar 13. 2020
Ma ktoś problem z Athame i Tidalem? Wszystko działało do niedawna, a teraz rzuca mi wyjątkiem przy próbie zalogowania:
Newtonsoft.Json.JsonReaderException: Unexpected character encountered while parsing value: <. Path '', line 0, position 0.
Wersja: 0.4.7 (linkowana tutaj przez kogoś na Pepperze).
Znalazłem niby wersję 0.4.8, ale tam przy próbie logowania wyrzuca, że niepoprawne dane.
Repozytorium na Githubie usunięte, a strona domowa nie działa
Ktoś coś umie pomóc?

EDIT: Nie znam w dalszym ciągu rozwiązania problemu, ale znam alternatywę jak coś. Piszcie na priv.
Jeśli ktoś wie, jak Athame przywrócić do działania, to dawajcie znać, bo jednak jest lepszy w mojej ocenie.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
55 Komentarzy
Podejrzewam że za wielu programistów tu nie ma którzy "bawią" się Athame i Tidalem razem... prędzej imho zapytanie do autorów.
Z tym usuniętym repo to też ciekawa sprawa.
eter13/03/2020 16:58

Podejrzewam że za wielu programistów tu nie ma którzy "bawią" się Athame i …Podejrzewam że za wielu programistów tu nie ma którzy "bawią" się Athame i Tidalem razem... prędzej imho zapytanie do autorów.Z tym usuniętym repo to też ciekawa sprawa.


Nie szukam programistów Tylko chodzi mi o to, czy inni też mają taki problem, a może wiedzą nawet jak go rozwiązać, bo parę ludzi na pewno tu korzysta z tego softu. Ja sprawdzałem na dwóch różnych kompach i wygląda, jakby po prostu Tidal coś pozmieniał.
Z twórcą chyba nie ma się co już kontaktować, bo zdjął repo z Githuba, a na Twitterze już w 2018 napisał:
"Hi, everyone. I will no longer be working on Athame, and I will be taking it down from my GitHub profile. I don't have the time to actively maintain it anymore, but more importantly I don't feel like I can continue working on a project that does what it does."
SirNiedźwiedź13/03/2020 17:09

Nie szukam programistów Tylko chodzi mi o to, czy inni też mają taki pr …Nie szukam programistów Tylko chodzi mi o to, czy inni też mają taki problem, a może wiedzą nawet jak go rozwiązać, bo parę ludzi na pewno tu korzysta z tego softu. Ja sprawdzałem na dwóch różnych kompach i wygląda, jakby po prostu Tidal coś pozmieniał.Z twórcą chyba nie ma się co już kontaktować, bo zdjął repo z Githuba, a na Twitterze już w 2018 napisał:"Hi, everyone. I will no longer be working on Athame, and I will be taking it down from my GitHub profile. I don't have the time to actively maintain it anymore, but more importantly I don't feel like I can continue working on a project that does what it does."


Tak to z tym "one man work" jest bo w końcu kiedyś przychodzi rodzina/dzieci/kredyt i trzeba w korpo zarabiać na ten kredyt (niestety), sam ani z jednego ani z drugiego nie korzystam ((shock) ) więc nie podpowiem ale jak piszesz stawiam że to jakaś aktualizacja (czy to systemu czy Tidala) "popsuła".
Swoją drogą jak się da Athame w wujku to jakieś sztylety idą przez pierwsze trzy strony (dalej już nie sprawdzałem, choć na drugiej stronie u mnie właśnie jesteś z tym pytaniem).
eter13/03/2020 17:48

Tak to z tym "one man work" jest bo w końcu kiedyś przychodzi r …Tak to z tym "one man work" jest bo w końcu kiedyś przychodzi rodzina/dzieci/kredyt i trzeba w korpo zarabiać na ten kredyt (niestety), sam ani z jednego ani z drugiego nie korzystam ((shock) ) więc nie podpowiem ale jak piszesz stawiam że to jakaś aktualizacja (czy to systemu czy Tidala) "popsuła".Swoją drogą jak się da Athame w wujku to jakieś sztylety idą przez pierwsze trzy strony (dalej już nie sprawdzałem, choć na drugiej stronie u mnie właśnie jesteś z tym pytaniem).


Hehe, może się wypozycjonuje Muszę poszukać, kto tu linkował do Athame, może coś wiedzą na ten temat.
Ja przy próbie ściągnięcia czegoś z Tidal za pomocą Athame dostaję komunikat "Error occurred while downloading".
Zastawiam się czy przypadkiem nie zablokowali możliwość ściągania utworów
Michal_Zarzewski15/03/2020 23:31

Ja przy próbie ściągnięcia czegoś z Tidal za pomocą Athame dostaję komuni …Ja przy próbie ściągnięcia czegoś z Tidal za pomocą Athame dostaję komunikat "Error occurred while downloading". Zastawiam się czy przypadkiem nie zablokowali możliwość ściągania utworów


Ja chyba miałem to samo, dlatego wylogowałem się, a później nie mogłem się już zalogować. Tymczasem znalazłem alternatywę, ale ciut gorszą w mojej opinii - nie ma możliwości ustawienia nazw plików, więc ciut więcej roboty, chyba że pasuje komuś jak ten soft nazywa sam.
Sprawdź wiadomość, wysłałem Ci namiar.
Edytowane przez: "SirNiedźwiedź" mar 16.
Hmm.
Sprawdziłem i mam to samo, a szkoda bo zakupiłem NAS'a i tam już część muzy wylądowała. Jednakże dużo jeszcze zostało do wrzucenia na dyski, a teraz nie ma jak.
bulgoc16/03/2020 01:11

Hmm.Sprawdziłem i mam to samo, a szkoda bo zakupiłem NAS'a i tam już część …Hmm.Sprawdziłem i mam to samo, a szkoda bo zakupiłem NAS'a i tam już część muzy wylądowała. Jednakże dużo jeszcze zostało do wrzucenia na dyski, a teraz nie ma jak.


Chyba nie przeczytałeś mojego komentarza Jest alternatywa, więc bez płaczu - wysłałem Ci pm.
SirNiedźwiedź16/03/2020 01:15

Chyba nie przeczytałeś mojego komentarza Jest alternatywa, więc bez pł …Chyba nie przeczytałeś mojego komentarza Jest alternatywa, więc bez płaczu - wysłałem Ci pm.


można prosić o alternatywe także?
SirNiedźwiedź16/03/2020 01:15

Chyba nie przeczytałeś mojego komentarza Jest alternatywa, więc bez pł …Chyba nie przeczytałeś mojego komentarza Jest alternatywa, więc bez płaczu - wysłałem Ci pm.


Chętnie bym sprawdził i ja
KrisNrj16/03/2020 15:07

można prosić o alternatywe także?


Wysłałem Ci pm.
sajmon6716/03/2020 15:36

Chętnie bym sprawdził i ja


Hej, nie można Ci wysłać wiadomości, więc weź je odblokuj. Nie chcę tu pisać na forum, bo to może być niezgodne z regulaminem Peppera.
podeślijcie alternatywę
podeślijcie alternatywę
Sub się mi niedługo kończy kurła a nasciągałem sporo oflajnu na fona i szkoda żeby przepadło... Co to za alternatywka ?
Cześć, mam ten sam problem z Athame, podaj mi alternatywę ...

Dzięki. !!
SirNiedźwiedź16/03/2020 18:16

Hej, nie można Ci wysłać wiadomości, więc weź je odblokuj. Nie chcę tu pisa …Hej, nie można Ci wysłać wiadomości, więc weź je odblokuj. Nie chcę tu pisać na forum, bo to może być niezgodne z regulaminem Peppera.


Ok już odblokowane
Również poproszę o wiadomość z alternatywą.
Prośba o info nt. alternatywnych rozwiązań. Z góry dziękuję.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst