Niestety, ta dyskusja już wygasła
sty 20. 2023
Witam, złożyłem nowego kompa, dysk SSD ze starego. Wszystko ładnie się włączyło ale występuje taki problem, że nie mogę nic odpalić jako administrator. Brak możliwość updatow, instalacji, zmiany typu swojego konta itd... kiedy klikam cokolwiek to ładuje się kilka minut i wyskakuje błąd że ścieżka nie istnieje lub coś podobnego. CMD również nie mogę włączyć jako administrator, totalnie nic nie mogę robić na komputerze co bym chciał. Jak to naprawić? Dodam jeszcze że na starym komputerze miałem jeszcze HDD i wtedy wszystko elegancko działało. Teraz mam SSD z systemem i do tego M2, którego nawet nie mogę rozdzielić na partycje bo nie mogę zarządzać komputerem.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

19 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Skąd pomysł, że to będzie działać? Tym bardziej, jak miałeś tam też hdd, który zapewne był podłączony jak instalowałeś system. Jak się składa nowy komp, to się dane przerzuca na oddzielną partycję, a stary system idzie do kosza.
  A ustawienia i parametry wentylatorów masz w bios (uefi) - przynajmniej te od płyty.
  I nie ma sensu tracić czasu na naprawę tego. Postaw system od nowa. Szkoda przenosić stare śmieci na nowy sprzęt.
  Avatar
  Autor
  Tak już ogarnąłem, postawiłem cały system od nowa. Na szczęście nie miałem tam żadnych plików które chciałem przenieść, więc taki obrót spraw nawet dobrze zrobił bo pozbyłem się śmieci.
 2. Avatar
  Autor
  Ogólnie chciałem zacząć od tego żeby sprawdzić temperatury podzespołów bo przy starcie wentylatory mają maks obroty i chciałem dojść do zmiany tego. Ale nawet nie mogę nic zainstalować.
 3. Avatar
  Ale system masz zgrany 1:1 ze starego kompa? czy instalowałeś na nowo na nowym?
  Avatar
  Autor
  1:1 poprostu przełożyłem dysk z kompa do kompa.

  Chciałem przeinstalować system z sata na m2 ale nie mogę tego zrobić bo nic nie idzie zainstalować. (Edytowano)
Avatar