Prestige GSM, krakowska 4

sie 2. 2022
Witam chciałbym zapytać o ten serwis telefonów. Na olx mają bardzo tanio telefony, szukam IP 12 i rzucił mi się ten sklep w oczy, IP 12 kosztuje w większości sklepów ok 3400/3500
Tutaj jest za 2835. Sklep zapewnia że są nowe i zafoliowane. Zazwyczaj sklepy internetowe z tak tanimi telefonami są lewe, tutaj jednak mam mieszane odczucia, głównie dla tego że serwis jest od bardzo dawna, ma masę opinii i co ważniejsze można tam pojechać i odebrać sprzęt na miejscu. Ktoś wie coś na ten temat? Proszę o wasze opinie.

olx.pl/d/o…tml
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika tytusprod
  tytusprod
  Nie wypowiem się na temat konkretnego sklepu, ale u mnie w okolicy również jest kilka podobnych miejsc które już kilka lat istnieją i zazwyczaj da się kupić zafoliowane sztuki taniej niż w typowym sklepie.
  Kupiłem ponad 2 lata temu iPhone 11 znacznie taniej niż w sklepie w folii i nie miałem żadnych problemów.
  Nie mam pojęcia skąd są te telefony ale są różne teorie:
  - kupno od ludzi co wzięli na abonament
  - kupno od firm (dużo sztuk) co wzięły na abonament
  Lub jeszcze jakieś inne, dziwne kanały sprzedaży o których nie mam pojęcia lub których wolę nie sugerować
  Oczywiście przy tych sposobach istnieje ryzyko że pierwotny właściciel przestanie płacić i taki telefon przestanie być 100% funkcjonalny.

  Ja osobiście 2 miesiące temu też poszukiwałem na szybko iPhone, bo tą 11 niespodziewanie sprzedałem. 13 w ogóle nie było, a jak były używane to ten "idealny stan" dawał mi wiele pytań bez odpowiedzi po dłuższym obejrzeniu takiego telefonu (tzn. miałem podejrzenia że przeżył jakiś upadek, zalanie itd.) i po prostu kupiłem drożej w normalnym sklepie dla świętego spokoju.
 2. Awatar użytkownika BoRo_PL
  BoRo_PL
  Byłem tam osobiście, kupiłem u nich trzy telefony. Ja polecam