kwi 8. 2021
Cześć,

Szukam pralki, chociaż właściwie to można powiedzieć, że próbuję się zdecydować na któryś z kilku modeli już przeze mnie wybranych.

Jedyne moje kryteria to: max. 1500-1600 zł, głębokość max. 45-49 cm (preferowane płytkie), ciemne szkło/front drzwi lub w ogóle czarna, ładowana od przodu.

Jeżeli ktoś jest posiadaczem któregoś z nich, bądź posiadał kilka na przestrzeni lat to bardzo ceniłbym opinię o tym sprzęcie.

Proszę o pomoc w wyborze, być może ktoś się bardziej zna (bardziej czyli wie cokolwiek więcej niż to co jest napisane w karcie katalogowej) to również byłbym wdzięczny za jakieś info o systemach w tych pralkach, na co zwrócić uwagę przy wyborze. Poniższe pralki (zwłaszcza tych samych producentów) mogą praktycznie niczym się nie różnić lub mieć zwyczajnie inaczej nazwane te same systemy.

Zastanawiałem się również nad pralką Samsunga z uwagi na system EcoBubble jednak mam wrażenie, że sklepy posiadają jedynie starsze modele (sądząc po "etykiecie energetycznej") wśród tych spełniających kryteria.

1) LG Vivace V400 F2WN4S6S0 lg.com/pl/…6S0

2) LG Vivace V400 F2WT4S6AIDD lg.com/pl/…idd

3) Electrolux EW6S327SPI PerfectCare electrolux.pl/lau…pi/

4) Electrolux EW6S306SPX (czarna) electrolux.pl/lau…px/

5) Elektrolux EW6SME326X electrolux.pl/lau…6x/

6) BEKO PWUV7646XME (czarna) beko.com/pl-…xme

#pralka #beko #lg #elektrolux
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz