Potrzebna karta SIM, średnia roczna max 17,50zł/mc, no-limit rozmów,trochę mms/sms + nielimitowane dane muzyka, whatsaap, signal, gg, waze

5
mar 11.
Jak to się mówi potrzeba jest matką wynalazku, a więc sprecyzuje co konkretnie potrzebuje, POMOCY, może ktoś coś podobnego przerabiał

Potrzebuje minimum (Żeby nie było za dostęp do serwisu muzycznego płacę osobno):

 • max do 17,5 PLN ma to być cena średnia przypadająca na okres umowy/mix, albo bez umowy, licząc z aktywacją jeśli jest.
 • danych do streamingu typu Tidal, Deezer, Spotify
 • danych do nawigacji typu google maps, waze, Janosik
 • danych do komunikatorów np whatsaap, signal, gg, snapchat
 • nielimitowanych rozmów krajowych stc/kom
 • 200 smsów / 50 mmsów
 • ma to być oferta systemowa bez comiesięcznego wpisywania kodów, za wyjątkiem doładowania pre-paid na kartę, lub mix/umowa do 35 miesięcy max.

Oto dalsze warunki (doprecyzowanie):

 • ewentualnie do 30 PLN / mc za to samo ale z Netflixem, lub HBO GO bez umowy, lub na cały okres zawartej umowy
 • oferty duet dwie karty SIM też możliwe do 30 PLN, albo do 60 PLN z Netflix, albo HBO GO na cały okres umowy
 • Jeśli roaming to może go nawet nie być, w sensie wg prawa być musi, ale może być dodatkowo płatny np 10 PLN /mc -- w razie przebywania za granicą Rzeczypospolitej.
 • Oferta bez telefonu, lub ewentualnie powiększona o spłatę najtańszego iPhona 9, Obecnie go nie ma na rynku, więc skupmy się tylko na ofertach bez telefonu.
 • zasięg też ma znaczenie na ostateczną decyzję, wg znajomych jeżdzących po Polsce najlepszy zasięg ma aktualnie kolejno: Duet Orange-Tmobile, Play, Plus
 • ewentualnie taka oferta może być też na firmę..
 • biorę pod uwagę wszystkich operatorów, zarówno MVNO oraz dużych salonowych graczy.
 • jeśli umowa, to winna być ona zawarta z europejską firmą z przewagą polskiego kapitału, działającą na terenie Rzeczypospolitej


Uzasadnienie po co ja w ogóle takiej oferty szukam:

Żeby nie było aktualnie jestem bardzo zadowolony w Plusie (pełnoprawna oferta internetowa Plush), płace 25zł na umowie miesięcznej mam do 20GB internetów w Polsce staż, ponad 3GB internetów w roamingu EU i wszystko inne bez limitu tzn rozmowy, smsy, mmsy w tym stacjonarne. W ofercie również posiadam w tej cenie telewizję od Plusa, tzw pakiet Plus (ipla) Dodatkowo mam 10GB na you tube, oraz Tik Tok. Gdy potrzebuje mam też darmowe dane do Ipli, oraz dane na HBO GO, ten ostatni w Plusie to dodatkowy koszt 20 PLN/mc., oraz mam mam bezcenną usługę wakacje od abonamentu z której nigdy nie korzystałem.

Potrzeba wynikła bezpośrednio z bez-kosztowego, bez-kompromisowego sfinansowania 1/4 konta na Netflixie - to znaczy 13,50zl -- takich około oszczędności szukam.

Edit: @aero dzięki za komentarz #1 ale pół € mniej, tak średnio do 17,50 złotych max.

@www dzięki za temat, postudiuje, może ktoś coś konkretnie. Światełko mam w drodze więc internety mam pod dostatkiem

@G3oG3PL Lajt ciężko jest mi zdobyć do Was zaufanie, (start sieci maj 2013)

@wishtest001 w obu proponowanych ofertach nie ma mms
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Spróbuj a2mobile za 19,90 zł masz rozmowy smsy bez limitu i internet 10 GB w pełnej prędkości pózniej lejek 512 kb/s.
Lajt mobile
3952971-vSzAw.jpg
virginmobile.pl/ofe…lny abonament bezterminiowy 14zł + kazde 1gb/1zł
w 16zł masz no limit + 2gb nata
Jeśli wcale lub mało piszesz smsów otvarta.pl/abo…ent za 14zł no limit w rozmowach + 19gr sms + 11gb neta LUB 18zł no limit rozmowy/sms + 21gb neta
nie wiem jak z zasiegami w Twojej okolicy ale to chyba najlepsze oferty na dzis
Edytowane przez: "wishtest001" mar 12.
Wstępny kandydat to sieć multiMedia z Gdyni, działają na Plusie,
(w międzyczasie postanowiłem zmienić tytuł i uprościć nieco zapytanie do Was, może znajdzie się jeszcze jakiś kontrkandydat)

mM mają trzy wersje usług: oferta bezterminowa, oferta bez telefonu, oraz ofertę z całkiem niezłym polskim telefonem. W wersji dyskontowej, jak chciałem, przy umowie bezterminowej licząc średnią miesięczną w okresie pierwszego roku wypada dokładnie 17,40 PLN/mc wraz z aktywacją. Z kolei przy umowie dwuletniej średnia miesięczna plasuje się z aktywacją na poziomie 15,78 PLN/mc. Czyli mam osiągnięte założenie -- Netflixa z łącznością komórkową za odpowiednio kwotę 30,90/mc, lub 29,28/mc. Jak już pisałem mam w domu internet stały.

Edit: Wstrzymuje przeniesienie co najmniej do końca miesiąca (...) jestem wierny Plusowi ze względu na dużo-większą ilość internetu mobilnego, oraz na polsat news, jest też i roaming:) sadze, że 10PLN więcej jest warte tych dodatków, zdecyduje się na zmianę jak już kasy zabraknie.


Edit#2: Zostałem w Plusie (Plush) . Umowę mam miesieczną więc spoko.

1.)Przeważyła w miare niska opinia o sieci mM, sieć też jest nieznana szerzej w Polsce,

2.) coraz więcej wartości dodanych od Plusa.l moim zdaniem przeważają. Dziś nie liczony dostęp do danych z aplikacji Polsat news. Brawo za pomysł.

...brakuje trochę darmowego kanału FOX, ale mam go na platformie cyfry więc spoko. Doceniłem ten kanał tak naprawdę jak go wycięto z + oferty dodanej. Może jeszcze wróci w ramach promocji

3.) Brawo Wy za darmowe programy dla dzieci choć nie korzystam (nie mam dzieci), ale czuję moc.
Edytowane przez: "zimny" kwi 21.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst