Zakończono

Poszukiwana shisha z w miarę szybką dostawą.

6
kwi 25. 2018
Miałem okazję ostatnio popróbować tego cudeńka i chciałbym znaleźć coś dobrego dla siebie w miarę przestępnej cenie jeśli to możliwe (z naciskiem na dobre) Zna się ktoś? Zależy mi też na krótsze dostawie niż miesiąc z Chin.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Szkoda zdrowia to jest nawet gorsze od papierosów , ludzie przeważnie dłużej używają shishy niż by wypalili papierosów, a 30min z nią to jak wypalenie 50 petów (uprzedzając woda aż tak nie filtruje, jest to miejski mit, dawno obalony)
Edytowane przez: "Mi." kwi 25. 2018
Dziękuję za radę, doceniam ale dobrze o tym wiem. Potrzebuję do imprez ze znajomymi i tyle
DamianChamerskikwi 25. 2018

Dziękuję za radę, doceniam ale dobrze o tym wiem. Potrzebuję do imprez ze z …Dziękuję za radę, doceniam ale dobrze o tym wiem. Potrzebuję do imprez ze znajomymi i tyle


W takim razie, szukałbym jednak czegoś z dobrych materiałów (np bez aluminium), a nie shit z Chin. Raczej jest, to złe forum na takie pytanie, lepiej zapytaj na reddicie, albo forach "jaraczy"
Edytowane przez: "Mi." kwi 26. 2018
@Mi. Na Reddicie bym nie szukał, co z tego że ktoś poleci coś czego w Polsce nie kupi. Jestem ciekawy skąd wzięła się liczba 50 fajek Jak widziałeś gdzieś sensowne badania w tej materii, chętnie przeczytam!
Sprawdź opracowanie WHO - pierwszy (z 2005 r.) lub drugi wynik (z 2015 r.):

google.pl/sea…sha
Powiedz jaką dużą chcesz i do jakiej kwoty
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje