Portfel męski

3
kwi 9. 2018
Cześć. Szukam portfela męskiego może być zapinany lub nie. Coś dobrego, z kieszonką na bilon. kwota do 100zł, choć może być też jakaś tańsza cebula. Co polecacie??
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
wizyte w tk maxx
albo w Wojasie. Kiedyś mieli sporo ładnych modeli do 100-120zł, skórzanych - bez wielkiego logo jak w 90% produktów. Sam mam od 6 lat i nadal wygląda bardzo dobrze.
Mi lepsza połowa kiedyś w prezencie kupiła portfel marki Art (znajdziesz np. na allegro) mój akurat jest zapinany choć nie preferuję zapięć ze względu że np. po czasie lubi się to łatwo rozpiąć przy wyciąganiu z kieszeni. Powiem tak ma chyba 2 -2,5roku z pół roku jeszcze wytrzyma i najlepszy portfel jaki w życiu miałem. Już pojawiają się oznaki zmęczenia zaczynaja przecierki ale non stop praktycznie noszę w przedniej kieszeni dżinsów więc nie ma lekko. Jak mi go podarowała to na allegro chodziły taki jak mój za ok 90zł teraz sporo taniej. Nie miałem doświadczeń z portfelami wspomnianymi w postach wyżej ale Art dużo lepsze niż jakieś Wild. Przez Twój post rozważam zakup 2 na zapas
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy