Półroczne zawieszenie opłaty za kartę (Możliwe) w Millenium

3
gru 28. 2017
Z racji zakończenia promocji ( NIEAKTUALNA PROMOCJA MILLENIUM ) i otrzymaniu swoich stu cebulionów wraz z dwoma kuponami na POLSKIBUS postanowiłem złożyć wniosek o zamknięcie konta w tym banku.
Podczas potwierdzającej rozmowy z konsultantem ku mojemu zaskoczeniu zaproponowano mi ofertę półrocznego zawieszenia opłaty za kartę.

Jeśli więc komuś jakimś trafem przeszkadza jedna w miesiącu transakcja bezgotówkowa (jak w moim przypadku) bądź ich większa ilość (nie wiem jakie są progi dotyczące innych kont) to śmiało myślę, że także jesteście w stanie takie zawieszenie opłaty otrzymać.


Tak, bywały większe cebule.
Jeśli kategoria nie została trafiona, to poproszę o przeniesienie do Dyskusji.

zamknijkonto.pl/jak…ank
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
3 Komentarze
Bank troszeczkę się ruszył z utrzymaniem. Po krótkiej szarpaninie z oprocentowaniem konta oszczędnościowego również złożyłem wniosek o zamknięcie konta. Mnie zaproponowano jako stałemu klientowi półroczny cash-back. Zatem może być różnie...
ksiadzproboszczgru 28. 2017

Bank troszeczkę się ruszył z utrzymaniem. Po krótkiej szarpaninie z opr …Bank troszeczkę się ruszył z utrzymaniem. Po krótkiej szarpaninie z oprocentowaniem konta oszczędnościowego również złożyłem wniosek o zamknięcie konta. Mnie zaproponowano jako stałemu klientowi półroczny cash-back. Zatem może być różnie...


Wniosek nasuwa się jeden, likwidacja konta z naciskiem na wynikające z tego profity.
DawidWalczykgru 28. 2017

Wniosek nasuwa się jeden, likwidacja konta z naciskiem na wynikające z t …Wniosek nasuwa się jeden, likwidacja konta z naciskiem na wynikające z tego profity.


Pod warunkiem , ze chce Ci sie to robic co pol roku xD
Edytowane przez: "Voltix" gru 28. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje