Opublikowano 27 grudnia 2023

Pomysł na biznes

Hej pepperki

Często spotykam w komentarzach pytania, jak kupić coś na fakturę albo że dany sklep faktury nie wystawia, stąd pojawiło się moje spostrzeżenie, że sporo osób prowadzi własne firmy.
Sam osobiście szukam inspiracji na założenie własnego biznesu, Może ktoś z was ma ciekawe spostrzeżenia, co jest ważne na początku? Jakie macie historie lub z czym mieliście najwięcej trudności zakładając biznes? W jakie gałęzie warto celować idąc na swoje? Będzie to mój pierwszy biznes, więc proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam, zwykły szary pepper
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika grzesiek666
  Najlepiej celować w to na czym się znasz i co lubisz.
 2. Awatar użytkownika Konrad.Majewski
  Najlepiej jest założyć serwis z kuponami zniżkami i promocjami który będzie wklejał twoje reflinki z których będziesz zarabiał prowizję.
  Awatar użytkownika Usunięty232720
  Nie tak prosto. Chciałem zrobić portal z ogłoszeniami za darmo. Ludzie wybierają brzydki ułomny popularny już portal zamiast nowego, rozbudowanego z normalnie działającą wyszukiwarką, kategoriami itp. Bez nachalnych (i/lub drogich reklam) nie ma szans na przebicie z niczym w obecnym świecie. Miliony much mają swoje przyzwyczajenia i wolą siedzieć na gnoju, niż na nowym świeżym steku tylko dlatego, że na gnoju siedzi ich więcej.
 3. Awatar użytkownika Xorro
  Nie zapominaj że ogrom tych firm to JDG która sprowadza się do etatu i służy tylko optymalizacji podatkowej.
Awatar użytkownika