Pomoże ktoś z zamówieniem na 1688.com

7
sie 18. 2019
Witam potrzebuje zamówić detail.1688.com/off…ign

Jest ktoś w stanie pomóc z zamówieniem ?
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
7 Komentarzy
A nie wystarczy google translator w Chromie ?:D
... albo chociaż jakiś aliexpress albo bangood czy Tmart ?
Edytowane przez: "eter" sie 18. 2019
voodoo6918/08/2019 17:29

A nie wystarczy google translator w Chromie ?:D


Udało się z google translator założyć konto ale nic dalej, nie można potwierdzić zakupu, znalazłem w opcjach by dodać kartę płatniczą ale nie przyjmuje jej za krótki numer wyświetla błąd.

Znalazłem informacje na internecie ze to tylko dla hurtowników i trzeba mieć zweryfikowane konto by móc zamówić coś.


eter18/08/2019 17:33

... albo chociaż jakiś aliexpress albo bangood czy Tmart ?


Szukałem wszędzie i nie ma tylko na tej stronie jest ten wyświetlacz.

Dokładne oznaczenie to: SZWXD2.8TFT-240320-30

2715040-lIykR.jpg
Edytowane przez: "ROZOR" sie 18. 2019
ROZOR18/08/2019 21:31

Udało się z google translator założyć konto ale nic dalej, nie można potwi …Udało się z google translator założyć konto ale nic dalej, nie można potwierdzić zakupu, znalazłem w opcjach by dodać kartę płatniczą ale nie przyjmuje jej za krótki numer wyświetla błąd.Znalazłem informacje na internecie ze to tylko dla hurtowników i trzeba mieć zweryfikowane konto by móc zamówić coś.Szukałem wszędzie i nie ma tylko na tej stronie jest ten wyświetlacz.Dokładne oznaczenie to: SZWXD2.8TFT-240320-30[Obrazek]Jak dla mnie trochę dziwne że tylko w jednym miejscu da się to kupić .. Numery kart są standaryzowane (mają taką samą długość więc może próbowałeś debetówkę podpiąć zamiast kredytowej (miałem tak raz kiedyś że debetowa nie, ale kredytowa już tak))
eter18/08/2019 21:36

Jak dla mnie trochę dziwne że tylko w jednym miejscu da się to kupić .. Num …Jak dla mnie trochę dziwne że tylko w jednym miejscu da się to kupić .. Numery kart są standaryzowane (mają taką samą długość więc może próbowałeś debetówkę podpiąć zamiast kredytowej (miałem tak raz kiedyś że debetowa nie, ale kredytowa już tak))


Mam tylko debetówkę wypukłą bez limitów wszędzie u chińczyków aliexpres, gearbest, bangood i inne działała bez problemu.
ROZOR18/08/2019 21:45

Mam tylko debetówkę wypukłą bez limitów wszędzie u chińczyków aliexpres, ge …Mam tylko debetówkę wypukłą bez limitów wszędzie u chińczyków aliexpres, gearbest, bangood i inne działała bez problemu.No to pewnie przez to, za oceanem debetówki to raczej rzadkość. Wyrób sobie jakąś darmową (oczywiście bez regularnych wpływów na konto może się nie dać, no i nie wiem czy np taka z revoult by nie przeszła np. - ale to byś musiał szukać kogoś kto na tym portalu już coś kupił). Nie chce mi się przeklikiwać do translatora wuja, ale jak mają paypala to też dobra opcja, bo widzę strona już trochę działa.
eter18/08/2019 22:04

No to pewnie przez to, za oceanem debetówki to raczej rzadkość. Wyrób sob …No to pewnie przez to, za oceanem debetówki to raczej rzadkość. Wyrób sobie jakąś darmową (oczywiście bez regularnych wpływów na konto może się nie dać, no i nie wiem czy np taka z revoult by nie przeszła np. - ale to byś musiał szukać kogoś kto na tym portalu już coś kupił). Nie chce mi się przeklikiwać do translatora wuja, ale jak mają paypala to też dobra opcja, bo widzę strona już trochę działa.


Własnie nie widziałem nigdzie opcji Paypal nawet płatności bo nie mogę potwierdzić zamówienia nie przechodzi dalej, opcje dodania karty znalazłem w ustawieniach.

Własnie szukam kto tam zamawia i udzieli pomocy albo zamówi to co potrzebuje i się rozliczymy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst