Pomocy!!! Potrzebuję LUSTRZANKĘ

5
kwi 4. 2018
Witam, zwracam sie z prośbą do wszystkich cebulowiczów. Zastanawiam się nad lustrzanką Nikon 7200, Bądz bezlusterkowca Sony Alpha7. Chodzi mi konkretnie o jakieś dobre promocje na te sprzęty no może jakis canon zbliżony cenowo. Wieżę w cebulofotografów.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
To albo lustro albo nie. Do czego Ci to potrzebne, czemu chcesz wydać tyle pieniędzy zamiast kupić jakąś małpkę z ultrazoomem? Chodzi o modę bo wszyscy mają to ja też kupię? Opowiedz o tym.
Testuje04/04/2018 09:42

To albo lustro albo nie. Do czego Ci to potrzebne, czemu chcesz wydać tyle …To albo lustro albo nie. Do czego Ci to potrzebne, czemu chcesz wydać tyle pieniędzy zamiast kupić jakąś małpkę z ultrazoomem? Chodzi o modę bo wszyscy mają to ja też kupię? Opowiedz o tym.


Pytałem cebuli nie buraka. Czekam dalej na odp.
Poza tym nie radzę się ciebie jaki sprzęt mam kupić i tym bardziej nie powinno cię obchodzić do czego będzie ten "aparat" bedzie służył tylko gdzie są ewentualnie promocje. Jak coś wiesz daj znać.
MichuYo04/04/2018 15:04

Pytałem cebuli nie buraka. Czekam dalej na odp.


Ale ja zadałem normalne pytanie, ale skoro Cię ruszyło to jednak chcesz kupić bo to MODNE.
Testujekwi 4. 2018

Ale ja zadałem normalne pytanie, ale skoro Cię ruszyło to jednak chcesz ku …Ale ja zadałem normalne pytanie, ale skoro Cię ruszyło to jednak chcesz kupić bo to MODNE.


Jednak bóldup jest na zaawansowanym poziomie. Zastanawiam się też nad nikonem D500. Co ty na to?:)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje