Zakończono

Pomoc laikowi (redmi 5 plus)

7
sie 8. 2018
Witam.

Kompletnie nie znam się na zamawianiu produktów z chin. Znalazłem smartfon, który mnie interesuje, ale nie jestem pewien czy ta wersja ma wszystko co potrzebne do swobodnego korzystania z niego w Europie. Czy ktoś zorientowany może wyrazić opinię? Z góry dziękuję.

pl.aliexpress.com/ite…F5h

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Plus OkazjePlus internet
7 Komentarzy
Moja osobista opinia,”nie wiem jak to sie robi” to kupuje w pl.
Jeżeli chodzi o telefony to lepiej gearbest czy inne strony niz aliexpress, takie opinie słyszałam. I najlepiej po prostu czekać na jakąś okazję, tylko polecałabym redmi note 5 pro zamiast redmi 5 plus
Pamiętaj, że będziesz czekał często nawet kilka miesięcy.
Ksaffcio08/08/2018 23:37

Pamiętaj, że będziesz czekał często nawet kilka miesięcy.


Lata od razu. 4-5 tygodni zazwyczaj max. Jak air shipping to ok. 2 tygodnie.
Dziękuję za odpowiedzi.
Div66609/08/2018 18:10

Lata od razu. 4-5 tygodni zazwyczaj max. Jak air shipping to ok. 2 …Lata od razu. 4-5 tygodni zazwyczaj max. Jak air shipping to ok. 2 tygodnie.


Wszystko zależy od szczęścia. Mój telefon płynął do mnie 2 miesiące a koledze który zamówił na tej samej promocji w tym samym terminie po 43 dniach przypłynął.
Ksaffciosie 9. 2018

Wszystko zależy od szczęścia. Mój telefon płynął do mnie 2 miesiące a koled …Wszystko zależy od szczęścia. Mój telefon płynął do mnie 2 miesiące a koledze który zamówił na tej samej promocji w tym samym terminie po 43 dniach przypłynął.


Bedac semantycznym terrorysta moglbym podac definicje kilku (od 3 do 9)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje