Pojemny powerbank z QC "w dwie strony"

3
lip 30. 2019
Hej, mam problem ze znalezieniem powerbanka który nie tylko będzie ładował urządzenia z QC, ale także sam będzie mógł być ładowany z QC.

W gorących jest fajna oferta na Xiaomi 20 000 niestety on sam siebie nie naładuje z QC. Czy znacie jakiś inny godny polecenia sprzęt conajmniej 20 000 który można szybko naładować?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
3 Komentarze
ADATA ta za 79zł lub 99zł. Nie do zajechania powerbank. Naprawdę meeeega solidny. Ale niestety nie ma QC. Ale coś za coś.
igor.redos07/08/2019 21:31

ADATA ta za 79zł lub 99zł. Nie do zajechania powerbank. Naprawdę meeeega so …ADATA ta za 79zł lub 99zł. Nie do zajechania powerbank. Naprawdę meeeega solidny. Ale niestety nie ma QC. Ale coś za coś.


Co rozumiesz przez nie do zajechania? Niestety musi być qc
Chodzi mi o to że w mojej robocie gdzie dużo się ruszam przydaje się duża moc powerbanka ponieważ w 90% procentach pracuję z użyciem smartfona (Samsung Galaxy S9+). I mam naraz uruchomioną nawigacje Googla, Janosika, dwie apki do rejestrowania natężenia sieci, do tego non stop wysyłanie plików przez Whatsapp i Messengera oraz słuchanie muzyki przez bluetooth w samochodzie. Czasami (albo i często) używanie wbudowanego żyrokompasu (który działa jak na telefon całkiem dokładnie). Więc ten telefon i jego bateria potrafi "wydoić" się mi w 3 godziny (prawie tak samo jak gra Pokemon go) więc muszę ten telefon przynajmniej że trzy razy naładować. Wymiana baterii nie wchodzi w grę bo nie można, specjalne "kejsy" z wbudowanym akumulatorem są do niczego a ładowanie z zapalniczki to jest ubezwłasnowolnienie na życzenie. A z takim powerbankiem jestem bardzo mobilny.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst